Aşırı bulantı ve kusma :(

İnşh kuzum inşh :) ♡♡♡

sabah bulantıları eşliğinde yazıyorum sabahları balgam kusuyorum genelde iğrenç bsey
Sabahları olan bulantı bence hiç geçmeyecek benim de öyle bronşit oldum ya geçen haftalarda üffff felaketti sürekli çıkarıyordum bir de kan ilacına başladım geç bile kaldım aslında bana atlar önce verilmişti ben bulantı var diye kullanmamıştım ama mecburen kullanman kazım artık kan değerlerim çok düşük oda bulantı yapıyor düşün halimi ama yine de alıştım yeşil akıntı olmasın enfeksiyon olmasın razıyım kusmaya inan

Kansızlık bendede var dr söz verdirdi değerlerim yükselicek diye sanki benim elimde demir ilacıda içiyorum başlarken korktum bulantı yapar diye yapmıyo şükür bide yatmadan önce içiyorum etkilemiyo

Geçmiş olsun cnm bizim de aynı geçmedi hala 16 haftalar da az da olsa azalır tamamen de geçebilir herkesin aynı değil

Sağol tatlım senin cinsiyet belli oldu mu artık herşeyden soğudum yoruldum hep yatıyorum öğürüyorum kusuyorum ne zamana kadar böyle gidicek merak ediyorum gerçekten annelik çok zormuş daha hamilelik sürecinde bile zor
Allahıma şükürler olsun tedaviye gerek kalmadan hamile kaldım ama yani bu 4 ayda 10 parmağımı geçmez dışarı çıkmam bari bu kusmalar olmasaydı yine iyi olucaktım ama olmuyor çok zorluyor

Şimdi her bünye aynı olmadığın da ne zaman geçeceği de belli olmuyor mağlesef ben 25 bile hala bulantı sıkıntısı yaşıyorum mesela 7 haftadan itibaren ama kuzenim benimle aynıydı onun 16 haftada tamamen bitti bi ark var onun da 12 haftada bitti bu tamamen bünyeyle ilgisi senin umarım uzun sürmez en azından bizimki kadar aşırı kusuyorsan bir dr görün derim

Yiyorum çıkartıyorum yemiyorum yine çıkartıyorum tatlım sanırım doğuma kadar böyle gidicek alıştım elimde baliciler gibi poşetle geziyorum

sizleri onlıne gördüm sormak istedim kusura bakmayın . anksiyete panik atak okb hastasıyım ayrıca kendimi cok dinliyorum cuma günü koltuk altıma yakın bi bölgede siyah bisey farkettim benim o bölgede et benlerim var kopardım onu ne kolu var ne bacagı ama ben kene diye panik yaptım ertesi gün acile gittim wbc 13.8 olması dısında bi sorun cıkmadı yani enfeksiyon var dktor tahliller temiz dedi 3 gün sonra tekrarlayalım dedi ama ben hep huzursuzum sürekli kendini dinliyom 40 kere atesimi ölcüyom aglayasım geliyo artık ne yapıcam ben bilmiyorum büyütecle resmini cektim onuda ekliceö normalde cok minik siyah nokta gibi ama aklım orda cok sıkılıyom ne olur bisey diyin . bogazlarım agrıyo kulaklarıma vuruyo biseymi var diye korkuyorum . sizede cok gecmis olsun .

cnım yeni gördüm msjını
Panik atak için dr.a gidiyo musun? Kendini yıpratma bu kadar dr sıkıntı yok diyorsa yoktur Allah yardımcın olsun

Kızlar detaylı usg yaptırdınız mı? Gizemtkdmr nbrsin cnım
Gittim cnm baya oldu ya 5 hafta önce yaptırdım sen naptın en son gidememiştin?valla cnm mide ekşimesiyle uğraşıyorum şeker yüklemesi yapılması lazım korkudan gidip yaptıramadım aç karnına o şurup beni kusturur diye bakalım bu hafta geçti haftaya gitmem lazım nasıl yapacam bilmiyorum onun dışında kasık ağrılarım oluyor sürekli sende de oluyor mu dr normal dedi ama nedense ben korkuyorum yürüyüş yapmaya çalışıyorum ama karnım acayip kasılıyor yürüyüşe engel oluyor bu şekilde yürüyüşte olmuyor çok kilo almadım 6/5 ayda 4 kilo dr gayet normal senin kilo kaybın var takılma sayılara dedi malum kusmaktan 10 kilo vermiştim şimdilik bizde durum bu

bende gidememiştim eşim yüzünden yeni gttim daha çok şükür hersey yolunda ♡ bende mide yanması yaşıyorum bulantı desen tam gaz devam sabahları çıkaryorum bazen

bende gidememiştim eşim yüzünden yeni gttim daha çok şükür hersey yolunda ♡ bende mide yanması yaşıyorum bulantı desen tam gaz devam sabahları çıkaryorum bazen
Doğana kadar böyle cnm hadi gözün aydın sağlıklı olsun da bebekler önemli değil bu çektiklerimiz unuturuz peki senin de karnın kasılıyor mu benim Arada bir oluyor anlamış değilim neden olduğunu

Doğana kadar böyle cnm hadi gözün aydın sağlıklı olsun da bebekler önemli değil bu çektiklerimiz unuturuz peki senin de karnın kasılıyor mu benim Arada bir oluyor anlamış değilim neden olduğunu

Aynen cnım onlar iyi olsunda unutulur elbet ♡
Kasılma oluyor cnım arada bir, bebek yer değiştirince oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…