asimetrik göğüse ameliyattan başka çözüm yok mu??

ebru92

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
183
734
31
18 yaşındayım ve sol göğsüm sağdakine göre daha büyük ve bu beni çok rahatsız ediyo.artık sapık gibi milletin göğsüne bakar oldum acaba onlarınki de öyle mi diye internetten araştırdım biraz her yerde ameliyat diyo ama ameliyat olmak da istemiyorum.önceden daha ergenlik dönemindeyim ilerde düzelir diye bi umudum vardı ama bu yaştan sonra göğüsler daha da gelişmez heralde.belki biraz saçma olucak ama göğüs küçültücü egzersizlerle büyük olanı küçültemez miyim acaba???bi yerde okumuştum ergenlik dönemide kilo alanların göğüsleri büyük olurmuş ama sonradan spor yapıp kilo verdikçe küçülür diye.ben de ergenlik döneminde bayaa kilo almıştım hem de.göğüslerim de biraz büyük.spor yapsam,kilo versem biraz daha sizce eşitlenir mi göğüslerim??

diğerini büyütmek daha mantıklı deil mi? Kkda büyütme yöntemleri var bence onları bi dene

bir göğsün diğerine göre biraz daha büyük olması normal bişey ama çok da farklılık varsa bi doktora görün derim çünkü benm birinin daha büyük olma sebebi ordaki küçük bi kitle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…