asimetrik göğüs

higgss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2016
1
0
30
merhabalar aranıza yeni katıldım:) 21 yaşındayım, dolgunlaşmaya başladığımdan beri göğüs boyutlarımda hep bi farklılık vardı henüz 18 yaşına girmemişken bakırköyde muayneye gitmiştim( doktorun ismini bile hatirlamıyorum) bana 18 yaşına kadar düzelmezse estetik düşünülebilir,kimsenin vucudu simetrik değil demişti. geçen sene bu dönemler cerrahpaşaya Yağmur Aydına gözüktüm. gögüslerim asimetrik olduğu gibi sarkıkta.bana yapılıcaklar listesi çıkarmıştı fakat başıma dikilen benden 2-3 yaş büyük öğrencilerin önünde çıplakken yapılacakları tam olarak aklımda tutamadım açıkçası.hatırladığım kadarıyla dikleştirme ve protez bunların içindeydi.ve ameliyat 1 sene daha ertelenmek zorunda kaldı bir şekilde. bu yaz ağustos ayında ameliyat olcam fakat henüz doktor konusunda çok kararsızım. okuldaki bir arkadaşımdan Selahattin Yamanın önerisini aldım. sizlerede iki doktor hakkında bilgisi yada benim durumuma uygun ilgili doktor adı verebilecek var mıdır diye sormak istedim.(hiçbir göğüs amiliyatı yöntemine dair bir bilgimde yok,forumlarda okumaya korkuyorum açıkcası..)

Son düzenleme:
Benim göğüslerimin de şekli seninki gibi takipteyim konuyu

X