Gebeliğe Hazırlık AŞILMA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Burcu kurt

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2023
88
20
Merhaba kızlar ben 4 gün önce aşılama oldum  letu kullandım ovitrelle kulladim ne zaman test yapmalıyım aklima getirmemeye calisiyorum sürekli ilk aşılamam inşallah hepimizin yüzü gülsün bir an önce siz bu süreci nasıl degerlendirdiniz tutan var mı aranızda

Merhaba canım bende ayın 11 de aşılama yaptırdım. 15 gün sonra sonuç çıkıyor diye biliyorum. Kasık bölgesinde ağrın falan varmı?

Merhaba canım bende ayın 11 de aşılama yaptırdım. 15 gün sonra sonuç çıkıyor diye biliyorum. Kasık bölgesinde ağrın falan varmı?
Evet ilk 3 gün hissettim ağrıyı dün de regl ağrısı gibi oldu bugün bisey hissetmedim 8 gün sonra test yapicam zaman gecmiyor aklima getirmemeye çalışılıyorm inşallah güzel haberler duyarız hep birlikte 🤲🥰

Evet ilk 3 gün hissettim ağrıyı dün de regl ağrısı gibi oldu bugün bisey hissetmedim 8 gün sonra test yapicam zaman gecmiyor aklima getirmemeye çalışılıyorm inşallah güzel haberler duyarız hep birlikte 🤲🥰
Ben çok rahatsızlandım. Dün acile gittim ileri derece enfeksiyon kapmışım perşembe günü kan vermeye gideceğim ona göre doktoruma gidip ilaç yazdıracağım inşallah emeklerimiz boşa gitmesin 🙏🌺

X