Aşılamayla ilgili yardım istiyorum

Umut9692

Yyyyyyyyyyyy
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2019
1.121
748
28
Merhaba bayanlar. Perşembe günü aşılamam var. bende ordan burdan araştırıyorum tabiki de ama yaptıran bilen arkadaşlarım bildiklerinizi benmle paylaşırsanız çok sevinirim neler yapmam lazım veya nelerden uzak durmam lazım.

Ben Kendi yaptığımı anlatayım aşılamadan sonra 3-4 saat kadar lavaboya gitmedim 3 gün duş almadım üç gün tuvalet ve yemek ihtiyacı hariç hep yattım 3 gün bittikten sonra ayaklandım ama evde kendimi yoracak hiçbir iş yapmadım bir hafta boyunca her gün yarım avaakdo yedim ve manevî olarak ise aşılama olmadan önce aşılama olurken elimi karnıma koyup ve aşılamadan sonra her aklıma geldiğinde günlük ne kadar okuyabilirsem Rabbi Hebli Minessalihin okudum sürekli okudum bide aşılamadan ya bir yada iki gün öncesi 41 Meryem suresi okuttum

Rabbim sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin bende şimdiden okuyorum o duayı aynı sizin gibi elimi karnıma götürüp. meryem suresini de yarın okutmaya çalışırım bulursam eger 41 kişi.bu arada bişey sorucam doktorum bugun ilişki önerdi bende şaşırdım çünkü perşembe aşılama olucam hatta eşimin sperm sayısı çok yuksek değil 1 bucuk gunluk perhiz az değil mi dedim 5 milyon ve üzeri benm için yeterli dedi. Spermlerin yıkanacagı labaratuvarda da bize en az 3 gun ilişki olmaması lazım dedi. Benm bildiğim de bu ama doktor neden öyle dedi anlamadım iletişime de geçemiyorum malesef çok sorumsuz sekreterleri var

Evet bizim Dr de 3 gün demişti 3 günden fazlada iyi değil beklememesi lazım çok fazla dediğin gibi laboratuvardakilerde 3 gün demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…