Aşılamam iptal oldu pcosum , 12 yumurta oluşmuş ama ilişkiyi serbest bıraktı. Korkuyorum kızlar bilgisi olan var mı

cerenc1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2023
91
30
28
aşılama için femara hap ve gonal f 75 doz iğne vuruldum 7 gün. 12 yumurtam oldu aşılamam iptal edildi. Doktor ilişkiye girebilirsiniz korunmasız olarak dedi ama burada okuduklarıma göre aşılama iptali eğer yumurta çokluğundansa korunmalı ilişki öneriyorlar. Doktora iki kez sordum ikisinde de korunmasız ilişki dedi. Çok kararsızım ne yapmak gerektiğini gerçekten bilmiyorum. Pcos’um var

Normalde iptal etmeleri ve ilişki yasağı koymaları gerekiyor diye biliyorum. Benımde bugün yapıldı aşılamam 3 yumurtam olmuştu 2 tanesi 21mm 1 tanesi 20mm doktor yaparken ikilemde kaldı mesela ya hepsi tutarsa diye. Ayrıca hem femera hem gonalf mı kullandınız aynı anda ?

Benimde bugün aşılamam iptal oldu en büyüğü 18 mm olan beş tane yumurta gelişmiş çarşamba ve perşembe ilişki önerdi. Aşılamada dördüz olma ihtimali var kürtaj olur dedi goze alamadım bu durumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…