Aşılama

Amin.. İnşallah vardır canım ya bekle bakalım bukadar bekledik :) Bende bu aşılamayı yaptırıyım 1 2 ay sonra tüp bebeğe girişicem inşallah maddi manevi zor ya.. Allah inşallah ona bırakmadan sağlıklı bi evlat versin

Ayyy pozitif görünüyor inşallah hayırlı güzel haberleri alırız benim negatif oldu malesef kandan sonra sonucu haber edin

Allahım bu kez güzel haberler almayı nasip etsin sonrasına gerek kalmasın inşallah sağlıkla gelsin kucağınıza

Kan çıkana kadar dayanamayıp test yaptım bugün regli günümdü. Sonuç böyle, bir daha test almayacağım elimdeki son testi yaptım, artık kanı bekleyeceğim. Burada güzel haberler almayı bekleyen herkesi Allah’ım boş çevirmesin inşallah bu mübarek günün hürmetine amin

Eklentiler

• 78688E80-FBB7-4A49-9A67-4024573A67CF.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 37
Amin çok amin içindede bize Kız var ya bukadar net yani burdayım diyor annesi kanda cıksa rahatlarsın ama bariz burdayım diyor hadi hayırlı haberle gel kuzum

Sonuç çıktı kızlar beta hcg 498 çıktı. Yani hamileyim Doktor da kesinleştirdi kan sonucuna göre.. bir daha kan testi vermemi istedi çarşamba günü, ne kadar yükseldiğine bakıp kese görme zamanını hesaplayacak ve ona göre ilk ultrason randevumuzu verecek Rabbim isteyen herkesi sevindirsin, yollara baktırmasın. En kısa zamanda güzel sonuçlar almanız için dua ediyorum

Çok sevindim canım hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıklıdır sağlıkla gelsin Bende bugün aşılamamı oldum inşallah tutar banada dua et dualarında çok saol

Ne oldu kan verdiniz mi

Çok sevindim canım hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıklıdır sağlıkla gelsin Bende bugün aşılamamı oldum inşallah tutar banada dua et dualarında çok saol
Amin canım, ben de sonucunu merakla bekliyor olacağım, rabbim bebeğini tutundursun yerine yolcun yolunu bulsun inşallah annesi Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat haberi almayı nasip etsin sana ve tüm isteyenlere. İnşallah bizimki de sağlıklıdır.

Aminn Aminn inşallah kuzum ya çok amin Güzel duaların için çok teşekkür ederim seninde tüm duaların kabul olsun inşallah sağlıklıdır annesi

Merhaba hanımlar bir sey öğrenmek istiyorum,yardımcı olursanız sevinirim.36 yaşındayım,bir yıldır hamilelik olmadi maalesef,yarin regl 2.gunu doktor için randevu aldım.Hormon testlerine vs baktırmam gerekiyormuş.Yumurta takibini ben mi doktordan istemeliyim,yoksa kendisini de söyler mi?Maalesef başka bir ilceye gitmem gerekiyor,esim izindeyken hangi tahliller varsa yaptırmak istiyorum.

Ya da aşılamaya geçebilir miyiz hemen yoksa duruma gore ilaç verip bir süre bekletir mi
Siz yine de talep edin beraber yumurta takibi yapabilir miyiz diye, muhtemelen hemen aşılamaya gecmezler ama en azından klomen çatlama iğnesi uygulaması yaparlar belki

Siz yine de talep edin beraber yumurta takibi yapabilir miyiz diye, muhtemelen hemen aşılamaya gecmezler ama en azından klomen çatlama iğnesi uygulaması yaparlar belki
Anladim teşekkür ederim,yumurta takibi yapmak için en uygun zamanım olacak,esim işe başlayınca bir süre izin alamayanlar maalesef şansımı deneyeceğim yarın.Insallah aceleci görünmem doktora

Merhaba, ben doktorun dediği o hormon testlerini sizin gibi reglimin 2. Günü yaptırdım.(mayıs ayında) Daha sonra benden regli bitince rahim filmi de isteyip o ay korunmasız ilişkiyi yasaklamıştı.(haziran ayında) Temmuz ayı geldiğinde ise, sorunun yumurtamın çatlamadan adet ile atılması olduğunu tespit etti bu yüzden çatlama iğnesi vurdu ovitrelle marka çatlama iğnesi. Ama iğneyi vurulmadan önce adet bitiminden sonra 5 gün boyunca günde 1 defa femara isimli yumurta geliştirici bir ilaç kullandırdı hap olarak içtim. Yumurta takibini doktorum kendisi ben demeden yaptı ama her doktor bir olmayabilir belki talebiniz üzerine işlem yapan biriyse siz de söyleyebilirsiniz. Bunların ardından femaradan sonra kontrole çağırdığında 2 adet yumurtamın geliştiğini söyledi 19 ve 20 mm ye ulaşmıştı yumurtalarım. Ovitrelle çatlama iğnesini olduktan sonra bize ilişki günleri verdi. Ayrıca yüm koşullar çok uygun ve 1 senedir çocuk istemi olduğu için işi şansa bırakmayıp aşılama da yapalım kararı size bırakıyorum olmak zorunda değilsiniz büyük sorununuz yok eşinde de sende de siz karar verin dedi. Çatlama iğnesi ile işi şansa bırakmış olacağız aşılama ile gebe kalma oranını %15 daha artırabiliriz demişti. Ben ilk başta istemedim aşılama çünkü daha ilk tedavimdi ilk kez doktora gidiyordum. Sonra eşimle konuştuk dedik neyi bekleyelim ki deneyelim tutmazsa da tutmaz aynı durum çatlama iğnesinde de söz konusu zaten. Böylece Çatlama iğnesi sonrası hemen ertesi gün aşılamayı da yaptırdık 16 temmuzda. Şuan Allah’a şükür ilk denememizde hamileyim ilk ultrason kontrolümüz önümüzdeki pazartesi olacak. Şuanda da progestan 200 mg adlı ilaç ve folidoce isimli folik asit kullanıyorum. Süreç bu şekilde ilerledi bizim. Ben de burada 1 senedir sessiz sedasız sayısız yorum okudum. Nasıl hangi süreçlerden geçilmiş ne nedir ne değildir diye. Ve olumlu durum yaşamam halinde üye olup başkalarına umut olmak istiyorum diye yazmak istedim. Doktorunuzdan öyle bir talep gelmiyorsa siz isteyin. Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın amin

Çok mutlu oldum sizin adınıza sağlıcakla kucağınıza da alırsınız inşallahBen bugün doktora gittim kan testine gerek yok dedi.Benim 4 yaşında bir oğlum var,gecen ağustos ayında da bir kimyasal yaşamıştım.Bu sebepten dolayı gerek görmedi kendisi.Klomen verdi,haftaya cumartesi de tekrar çağırdı.Aşilama için il merkeze ya da başka bir ile gitmem gerekecek sanırım.Kendisi hiç bahsetmedi.

Demek ki gerek görmedi doktorunuz Allah evladınızı sizlere bağışlasın, kardeş de nasip etsin inşallah hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde umarım güzel haberlerle gelirsiniz

Aminn Aminn inşallah kuzum ya çok amin Güzel duaların için çok teşekkür ederim seninde tüm duaların kabul olsun inşallah sağlıklıdır annesi
Canım merhaba, aklımdasın hep nasılsın süreç umarım güzel ve istediğiniz gibi ilerliyordur.. dualarımdasın güzel haberlerini alırız umarım

Canım merhaba, aklımdasın hep nasılsın süreç umarım güzel ve istediğiniz gibi ilerliyordur.. dualarımdasın güzel haberlerini alırız umarım
canım aşılamam tutmadı saldım bu ay.. Hayırlısı olsun dedim üzüldüğüm oluyor ama napıyım elden bişey gelmiyor biraz böyle akışına bırakıyorum sonra tüp bebek düşürüm dedim. Dualarından eksik etme Allah razı olsun Sen nasılsın nasıl gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…