Aşılama

Aşılama yaptiranlar varmı kaçıncı gündesiniz hiç belirtiler var mı
12. Günümdeyim. 2 gündür göz kararmasıyla gelen baş dönmesi, sabahları kuru öğürtü, göğüs acısı, her an regli olacakmış gibi gelen sancı var. Aşılamanın ilk hafasında birkaç gün sağ yumurtalığımın olduğu yer sızlıyordu. Göğüs uçlarımda da gözle görülür koyulaşma var. Doktorum 14. Günde kan testi vermemi söyledi ama ben dayanamayıp yarın bir tane kan testi vereceğim 14. Gün cumartesiye geldiği için 1 ağustosta kan vermemi söyledi. Bu yüzden ben hem yarın hem e pazartesi doktorumun dediği günde test vereceğim. İlk aşılamam bu. Rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın hayırlı zamanda sağlıklı evlat nasip etsin inşallah

Bir de yine dayanamayıp dün gece normal kaset testlerden yaptım uyumadan önce, sabahı bekleyemedim sonuç aşağıdaki gibi çıktı. İnşallah bebiştir.

Eklentiler

• 59755F24-F9FB-4F14-B5ED-1DC6D9E0141E.jpeg
    55,7 KB · Görüntüleme: 40
inşallah bebiştir kuzum baya koyu ama :) Benim ilk aşılamam tutmadı bende pazartesi 2. aşılamamı olucam inşallah bu sefer olur rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

inşallah bebiştir kuzum baya koyu ama :) Benim ilk aşılamam tutmadı bende pazartesi 2. aşılamamı olucam inşallah bu sefer olur rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Allah’ım hayırlı zamanda sağlıklı bir melek nasip etsin size de hepimize de, inşallah benim sonucum da pozitiftir heyecanla bekliyoruz hepimiz. Bir umut buraları okuyorum ben de.. eğer tutmadıysa ben de 2. Aşılmaya geçeceğim, inşallah hayırlı haberlerimiz olur

amin canım inşallah tutmuştur da gerek kalmaz Kaç yumurtan vardı kaç mm ? Birde eşinin değerleri kaç milyondu yıkandıktan sonra?

2 yumurtam vardı. Doktor hem çatlama iğnesi yaptı ovitrelle ve hemen çatlama iğnesinin ertesi gününde aşılama yaptı. Biri 19 mm diğeri 20 mm olmuştu. Eşimin yıkama sonrası değerleri de İleri hareketli sperm yüzdeliği %89 çıkmıştı

amin canım inşallah tutmuştur da gerek kalmaz Kaç yumurtan vardı kaç mm ? Birde eşinin değerleri kaç milyondu yıkandıktan sonra?
Bende pco var canım 1 sene kendiniz deneyin olur, olmazsa gelirsiniz demişti doktorum 1 senedir olmayınca gittim. Ama başlangıç aşamasındaydı çikolata kisti ve sadece sağ yumurtalığımdaydı. Bu geçen 1 yılda ben 12 kilo verdim. Kistim neredeyse yok olmuş. Oluşan yumurtalarım da sağ yumurtalığımda şuan. Hayırlısı olur inşallah. Vücut kisti atmış tolere etmiş dedi doktor. 1 sene önceki kistten kalıntılar kalmış leke gibi sadece

Aklıma geldikçe yazdığım için parça parça oldu yanıtlarım ama şunu da ekleyeyim. Aslında bu bizim tedavi amaçlı ilk denememiz. Sadece çatlama iğnesi olacaktık bu ay ama yumurta büyüklüğü kontrolüne gittiğimde doktor aşılamayı da yapalım dedi. Normalde aşılamaya da gerek görmemişti kendi de öyle dedi. Ama rahim iç zarın duvarın güzel yumurta güzel tüpler de açık olunca, sperm durumu da iyi işi şansa bırakmayalım dedi ama tabi onu Allah’tan başka kimse bilemez. Normalde pazartesi test vermem lazım ama ben yarın sabah gidip bi kan testi vericem inşallah kaset testte çıkan doğrudur

canım bende de pcos var. Çok kilolu değilim evlenince 4 kilo aldım şimdi 15 gündür dikkat ediyorum spor yapıyorum kilo veriyorum düşün en fazla 60 kiloyu gördüm. Herneyse senin adına çok sevindim kist gittiyse ne mutlu inşallah bugünde hamile olduğunu öğrenirsin En son benimde 3 yumurta vardı 12-12-14 mm bugün kontrolüm var bakalım kaç mm oldular yada fazladan yumurta büyüdü mü öğrenicem hayırlısıyla.. Sonucun cıkınca banada haber ver inşallah umduğun gibi olur hersey

Sana da ve bizim gibi bekleyen herkese dua ediyorum az önce sağlık ocağında test verdim ama sonucun okunmasının yarına da sarkabileceğini söylediler, kan tüpleri birikince hastaneye yolluyorlarmıs bugün kesin gidermiş ama okunması yarına da sarkabilirmiş. Napalım o kadar bekledim beklerim yine sürekli e nabızdan bakarım artık Esasen pazartesi verecektim testi, sabah 9 gibi gitmek gerekiyormuş pazartesi dedikleri gibi daha erken giderim. Allah hevesliğimizi aldırsın inşallah… Tutmadıysa bu ay yine denerim ağustosta, ama ağustosta da tutmazsa ara veririm bir iki ay.. nasip heyecanla bekliyorum. Bugün regli günümdü. İnşallah kötü sürpriz görmem, yine kaset test yapacağım Kan sonucuna kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…