Aşılama yöntemiyle hamile kalan var mi ?

ophelia09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2024
65
12
25
Merhaba arkadaşlar bu konuda gerçekten çok acil tecrubelrinize ihtiyacım var ... 3 yıldır bebek için tedavi görüyorum bir kimyasal gebelik geçirdim bir tane de 19 haftalıkken bebegin kalbi durdu kürtajla gebelik sonlandi. Kurtajdan sonra tam 1 yıl oldu ve halen bebek sahibi olamadık. 1yilik süreç içinde 4 tane ovitrelle yumurta catlama ignesi oldum ama sonuç hep negatif. Şimdide aşılama olmali mıyım diye dusunuyorum . Aşılama ile hamile kalanınız var mi ?

Merhaba arkadaşlar bu konuda gerçekten çok acil tecrubelrinize ihtiyacım var ... 3 yıldır bebek için tedavi görüyorum bir kimyasal gebelik geçirdim bir tane de 19 haftalıkken bebegin kalbi durdu kürtajla gebelik sonlandi. Kurtajdan sonra tam 1 yıl oldu ve halen bebek sahibi olamadık. 1yilik süreç içinde 4 tane ovitrelle yumurta catlama ignesi oldum ama sonuç hep negatif. Şimdide aşılama olmali mıyım diye dusunuyorum . Aşılama ile hamile kalanınız var mi ?
bence aşılamayı denemelisin daha doğrusu doktorun seni yönledirmeli , bende 1 yıllık evlıyım ama henuz cocuk sahıbı olamadık 35 yaşındayım butun kontrollerımız yapıldı hormon hsg sperm herşey normal olmaması ıcın bır sebeb yok ,
doktor yaşından dolayı iki defa aşıma deneyelim olmazsa tüp dedi bu hafta aşılamam olacak inşallah pozitif ile sonuçlanır.
sende doktorunla görüşmelisin çünkü yaş ve olmama sebebleri çok önemli .

bence aşılamayı denemelisin daha doğrusu doktorun seni yönledirmeli , bende 1 yıllık evlıyım ama henuz cocuk sahıbı olamadık 35 yaşındayım butun kontrollerımız yapıldı hormon hsg sperm herşey normal olmaması ıcın bır sebeb yok ,
doktor yaşından dolayı iki defa aşıma deneyelim olmazsa tüp dedi bu hafta aşılamam olacak inşallah pozitif ile sonuçlanır.
28 yaşındayım bende henuz öneren olmadı hu süreçte bi çok doktor degistirdim hamile kalabiliyorsun buna gerek yok dediler ama 3 yil oldu ve süreçte cok yıprandım. Kürtajtan sonra adet kanamam eskiye göre çok değişti. Tam 1 yıl oldu hem çok azaldı hemde bozulmus kan Gibi akıntım sanirim biraz ara verip bunun üzerine tedavi olmam gerekecek bakalım bu hafta doktorum ne yol verecek

Umarım pozitifi görürsün Rabbım yardımcın olur 🙏🌸

28 yaşındayım bende henuz öneren olmadı hu süreçte bi çok doktor degistirdim hamile kalabiliyorsun buna gerek yok dediler ama 3 yil oldu ve süreçte cok yıprandım. Kürtajtan sonra adet kanamam eskiye göre çok değişti. Tam 1 yıl oldu hem çok azaldı hemde bozulmus kan Gibi akıntım sanirim biraz ara verip bunun üzerine tedavi olmam gerekecek bakalım bu hafta doktorum ne yo
doktor çok önemli hangi şehirdesin bilmiyorum ama gerçekten her doktor bir değil , umarım en yakın zamanda o mutlu haberi alırsın

Asilamayi tam olarak ne zaman yapacaksın ve süreç nasıl ilerlicek ?
aşılamamı 24 ağustosta yaptırdım ilk aşılamam 7 eylülde kan vericem , ben dayanamam gerçi 5 eylülde kan vermeyi düşünüyorum cunku 5 eylul esımın dogum gunu o gun ılk ben söylemek ıstıyorum

Ben aşılama ile hamile kaldım. İki yıldır istiyorduk biz de. Bir dış gebeliğim vardı sadece. İlk aşılamada oldu şuan 7 haftalık. İnşallah sağlıkla gelir bebeğim. Ben de ümitsizdim ama Allah nasip etti çok şükür. Dene bence

Ben aşılama ile hamile kaldım. İki yıldır istiyorduk biz de. Bir dış gebeliğim vardı sadece. İlk aşılamada oldu şuan 7 haftalık. İnşallah sağlıkla gelir bebeğim. Ben de ümitsizdim ama Allah nasip etti çok şükür. Dene bence
Benim 13. Günüm idrar testim silik çıktı sizce varım bişey tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum 🥰

Bence aşılamadan önce nerdeyse 4,5 aylık bebeğinizin düşük sebebini öğrenin ondan sonra yol çizin . Tekrarlanabilir sorun giderilmezse. Pıhtılaşma mı var başka bişey mi . Düşük sebebi neydi.

X