!!!!!aşılama yaptıranlar buraya sorum sizlere!!!!!

baby2435

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
1.094
7
38
selam kızlar; aşılama nasıl yapılıyo lütfen bana anlatırmısınız canınız acıyor mu çok merak ediyorum bende 1 senelik evliyim ve bi türlü hamile kalamıyorum hiç korunmadığımız halde, akşam eşimle konuştum ve 2 temmuz da edet olursam son çare olarak aşılama yaptırmayı düşünüyoruz ama ben eyvahedigeldismileçok korkuyorum aşılama işlemini sırasıyla bana yazar mısınız nasıl oluyo? :uhm:iğne falan yapıp uyuşturuyorlar mı? çok korkuyorum ya ben beni bu konu da bilgilendirirseniz çok sevinirim ve maddi açıdan ne kadara mal oluyo onu da yazarsanız çok sevinirimm.. inşallah aşılamaya gerek kalmadan bu ay:CüvCüv: hamile kalmışımdır sürekli dua adiyorumm:Saruboceq::Saruboceq:

korkacak birşey yok. basit bir işlem. reglinin 3.günü dr a gidiyorsun. hormon testlerini falan yapar. reglin bittikten sonra hsg çektirebilir. duruma göre vereceği yumurta geliştirici ilacı belirler. 3.yadsa 5.gün kullanmaya başlarsın sonra ara ara takip, yumurtalar 18-22 mm arası olunca çatlama iğnesi ve 36 saat sonrada aşılama. normal vaginal muayene gibi işlem. ağrı falan olmuyor. çok kısa bir işlem saniyelik. t

çok saol canım verdiğin bilgiler için tşkr ederim... bakalım bu aydan sonra bakıcaz artık:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…