Aşılama ve sonrasında hiçbir belirti olmaması böyle bişey başına gelen ?

kaktus06

Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2022
215
69
kızlar selam . 11 kasımda aşılama oldum progestan fitil kullanıyorum bugün aşılamanın 9. Gün bugüne kadar belirti yaşamadım hiç bugün sol kasığım çok hafif ağrıdı ama geçti bide göğüs ucumu parmağımla sıkınca acıyor bugün fark ettim ama bu regl öncesindede yaşadığım şeyler .. tecrübesi olan var mı

Aşilama yasamadim ama gebeligimden yola çıkarak söyleyebilirim ki regli belirtileriyle ayni oluyor hicbisey farketmiyorsunuz 8. Haftada başliyor belirtiler falan stres yapip kendinizi dinlemeyin akışına birakin :)

Aşilama yasamadim ama gebeligimden yola çıkarak söyleyebilirim ki regli belirtileriyle ayni oluyor hicbisey farketmiyorsunuz 8. Haftada başliyor belirtiler falan stres yapip kendinizi dinlemeyin akışına birakin :)
Teşekkür ederim tabi öyle ama insan düşünüyor işte :)

Aynı gün aşılama yaptırmışız benim bugün ve dün gece hafif kahverengili pembeli damlamalı lekelenmem oldu sende de oldu mu? Döngünün 22 günündeyim acaba erkenden adet mi olacağım çok korkuyorum

Hehehe seni bulduğuma sevindim. Arada eskiden denk geldiğim kişilere bakıyorum ne yapiyorlar diye
Ahahah valla aşırı dikkatlisin ne yapalım ya o zamanlardan beri olmadı doktora gittik bir problem bulamadılar aşılama yaptılar işte yarın 12 gün bi lekelenme var acayip merak ediyorum sabah kan versem mi acaba çıkar mı

Bekle 2-3 gün daha net sonuç almak için. Kimyasal da hic olmadı mı? Hsg çektirdin mi?

Evet hepsi yapıldı ama hiç olmadı çok garip inşallah bu sefer tutar ya çok korkuyorum
Senin yaşın gençti diye hatirliyorum. Stres yapma, eninde sonunda olur.
İnsallah aşılama tutmuştur. Benim aşılamada kimyasal oldu. Sonraki ay doğal yoldan hamile kaldım.

Senin yaşın gençti diye hatirliyorum. Stres yapma, eninde sonunda olur.
İnsallah aşılama tutmuştur. Benim aşılamada kimyasal oldu. Sonraki ay doğal yoldan hamile kaldım.
Süper inşallah benimki de mutlu sonla biter Allah analı babalı büyütsün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…