Aşılama sonrasi kendiliginden oluşan gebelik

Waww

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2023
2.376
971
24
Meraba kizlar size size bi sorum olacakti ben 5 yillik evliyim esimde ve bnde hic bir sorun yok gebelik olusmadi iki kere asilama denedim yine olmadi aranizda asilama sonrasi dogla yolla gebe kalan varmi

Meraba kizlar size size bi sorum olacakti ben 5 yillik evliyim esimde ve bnde hic bir sorun yok gebelik olusmadi iki kere asilama denedim yine olmadi aranizda asilama sonrasi dogla yolla gebe kalan varmi
Aşılama sonrası adet düzensizliği oldu mu peki gecikme gibi yada kist oluşması siz 5 yıl olduysa tüp bebek düşünmüyormusunuz

Aşılama sonrası adet düzensizliği oldu mu peki gecikme gibi yada kist oluşması siz 5 yıl olduysa tüp bebek düşünmüyormusunuz
yok cnm ya tup bebek istemiyom yasimda kucuk hem bekliycem biraz asilma sonrasi bu ilk ayim adet gunume var 1 hafta 10 gun falan ilk asilmadan somra kist falan olmamisti ikinciden sonrada olmamistir sanirim

yok cnm ya tup bebek istemiyom yasimda kucuk hem bekliycem biraz asilma sonrasi bu ilk ayim adet gunume var 1 hafta 10 gun falan ilk asilmadan somra kist falan olmamisti ikinciden sonrada olmamistir sanirim
İlk aşılamadan sonraki ay da gününde mi adet gördünüz şaşmadımı yani

evet cnm ben erken olurum zten gecikme flan olmadi yani ama bu sefer nolur bilmem

Merhaba bende geçen ay ilk aşılamamı oldum ve malesef olumsuz eşimdede bende de bi problem olmamasına rağmen olmuyor anlam veremedik ama en kötüsü 4 tane kist oluşmuş ben 2 aşılamaya başlarız zaman kaybetmeden tüp bebek deneriz derken dok malesef bi sonraki adetini beklemek zorundayız dedi ve hiç bir ilaç vermedi çok üzülüyorum bu kada risterken uğraşırken zamanı var demekki

Allah yardimcin olsun cnm

ben bu ay biraktim hastane isini cnm 2 3 gun var adet gunume bklm nolcak sorun yok diyolar yoksa olur belki kendiliginden hersey denedim 4 yildir ozele gittim olmadi bir sorun yokken bende biraktim bu ay dinlencem biraz

ben bu ay biraktim hastane isini cnm 2 3 gun var adet gunume bklm nolcak sorun yok diyolar yoksa olur belki kendiliginden hersey denedim 4 yildir ozele gittim olmadi bir sorun yokken bende biraktim bu ay dinlencem biraz
benimde 3 yıl oldu çatlatma iğneleri kullandım kist oldu geçen ay aşılama kist oldu ama brakmayın bence bende o hatayı yaptım 4 ay gitmdim düşünmemeye çalıştım ama yine olmadı tekrar başlamak yoruyor 3 kez şans verin kendinize ben 2 kez daha aşılama yaptırmayı düşünüyorum sonrası zaten tüp bebek yaşta geçiyor malesef siz tüp bebek düşünmüyormusunuz

kac yasindasiniz

32 yaşındayım rahim filmi vs herşey çekildi ama sanırım yumurtalarım çatlamıyor benim
ben 23 yasindayim bende rahim filmi falan hepsi normal yumurtlamada gayet gelisiyo catliyo ama gebelik olusmuyo ovulasyon testi denedinmi

ben 23 yasindayim bende rahim filmi falan hepsi normal yumurtlamada gayet gelisiyo catliyo ama gebelik olusmuyo ovulasyon testi denedinmi
denedim 2 ay pik gördüm ama değişen hiç bir şey olamadı benimde yumurtalarım çatlıyor adetlerim düzenli sadece çatlatma iğnesi olunca böyle tepki veriyor vucut ooo senin yaşın çok küçük hiiiç kafana takma bence hayatı yaşamanıza bakın gezzin tozun biraz ara vermen çok normal ben 26 27 yaşımda olsam bile takmam ama yaş geçiyor bizim o yüzden ertelemek istemiyorum

oyle cnmda iste 5 yillik evliyim bn 18 yasinda evlendim uzun zaman olunca istiyor insan ama bunyemde cok yiprandi ilaclarla o yuzden durcam biraz

oyle cnmda iste 5 yillik evliyim bn 18 yasinda evlendim uzun zaman olunca istiyor insan ama bunyemde cok yiprandi ilaclarla o yuzden durcam biraz
kesinlikle haklısın tabiki insan istiyor ama önünde daha uzun zaman var çok stres yapma olur inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…