Aşılama sonrası kahverengi leke

68aksarayli

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2022
730
206
27
Kızlar gündüz 12.30 da aşılama oldum şimdi 9 da peceteye sildikce gelen kahverengi leke geldi nedenini bilen var mı acaba

Kızlar gündüz 12.30 da aşılama oldum şimdi 9 da peceteye sildikce gelen kahverengi leke geldi nedenini bilen var mı acaba
normal cnm bnde de olmustu ve doktorum kanama olursa endiselenme demisti asilama esnasinda zorlanma oldugu icin rahim biraz zarar goruyo ve kanama oluyo

normal cnm bnde de olmustu ve doktorum kanama olursa endiselenme demisti asilama esnasinda zorlanma oldugu icin rahim biraz zarar goruyo ve kanama oluyo
Kanama şeklinde değil kataterde yoktu leke kan falan gündüz de yoktu şimdi lavaboya girince peceteye geldi endişelendim bi sorun mu oldu diye

yok yok cnm endiselenme bende iki asilama denedim ikisindede oldu lekelenme ama olumsuz oldu malesef ikiside

Selamlar, bende ertesi günü olmuştu vitamin dışında birşey vermemişti doktor normalde, progestan hap baslatti bunu iletince.. doktorunuza bir sorun isterseniz..

X