Aşılama sonrası 16. Gün

Merhaba efendim aşılama ile hamile mi kaldınız bende yaptrcam sıkıntı neydi acaba sizin lütfen yardımcı olun

Merhaba efendim aşılama ile hamile mi kaldınız bende yaptrcam sıkıntı neydi acaba sizin lütfen yardımcı olun
Merhaba ben polikistik overim vardı. Yumurta gelişmiyordu bu sebepten adetlerim gecikiyordu. Yaklaşık 4 ayi gecik letu adında bir ilaç ve çatlatma iğnesi kullandım bir kere kimyasal gebelik geçirdim daha fazla beklemek istemedik. Aşılama yaptirdik eşimde hiçbir problem yoktu benim tuplerim de açıktı . İlk asilamam tuttu . İnşallah sizin içinde en hayırlısından olur

yumurtanız kaç mm ikenn aşılama oldunuz hayırlı olsun bu arada

Merhaba efendim birbuck yıllık evliyim inşallah bizlerde dua edin benim hiçbir sıkıntı yok şuan sıkıntı görünmüyor herşey normal yumurtalklar çok iyi sıkıntı eşimin sperm harektliliğnde sıkıntı var oda takviyelerle düzeldi mfk yönetimi kullandık doktor Mehmet Fatih Karslı istegramdan takip edebilirsiniz ürünlerini kullandk eşimn değerleri 4 kat arttı bizde beklemek istemiyorz

nerde yaptırdınız aşılamayı

Canım ben Ordu'nun Fatsa ilçesinde özel de yaptırdım toplam 3.000 TL civarı falan tuttu bir kere muayene ücreti 1500 aşılama 1000 TL de anestezi bedeli ödedim ignem ve hapları da katarsak 3000 TL işte
Canım ben ist da 3300 hastane ilaçlar 2000 ödedim hastaneyi anlarımda ilaçlar bu kadar tutmadımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…