Aşılama sonrası 16. Gün

Akruzukoc

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2021
34
10
30
Merhabalar Adetimin başından 17. Günümde ovitrelleyi vuruldum (27.04.)ve 29.04 de aşılama yapıldı. Aşılamadan sonraki 16. Günümde silik çizgiyi buldum. Daha önceden kimyasal gebelik yaşamıştım. Şu anda biraz tedirginim bu konuda pazartesi günü test vereceğim ama korkmalı miyim . Aşılama yapılıp kimyasal geçiren oldu mu ? Testlerinin resmini de gönderiyorum . Eki Görüntüle 3065614

Merhabalar Adetimin başından 17. Günümde ovitrelleyi vuruldum (27.04.)ve 29.04 de aşılama yapıldı. Aşılamadan sonraki 16. Günümde silik çizgiyi buldum. Daha önceden kimyasal gebelik yaşamıştım. Şu anda biraz tedirginim bu konuda pazartesi günü test vereceğim ama korkmalı miyim . Aşılama yapılıp kimyasal geçiren oldu mu ? Testlerinin resmini de gönderiyorum . Eki Görüntüle 3065614
Silik çizgi varsa hamilesin Rabbım kucagını doldursun gonlune gore versın. Nekadar aşılama yaptirdiniz.acima falan oluyormu bende yaptıracam korkuyorum

🤗inşallah 🤗İlk asilamamdi benim . Çok ağrılı değil uygulama çok kısa sürüyor . Sadece iki gün kadar leke şeklinde kanama oldu operasyondan dolayı .inşallah isteyen herkesin olur

Canım belirtilerin neler oldu biraz açıklarmısın bende aşılama oldum gelecek pazartesi bir hafta olacak benimde biraz kanamam oldu işlemden iki gün sonra sende olduğu gibi onun dışında karnım çok şiş ve sert seninde oldu mu bu belirtiler

Canım belirtilerin neler oldu biraz açıklarmısın bende aşılama oldum gelecek pazartesi bir hafta olacak benimde biraz kanamam oldu işlemden iki gün sonra sende olduğu gibi onun dışında karnım çok şiş ve sert seninde oldu mu bu belirtiler
Evet baya karnım şişti ovitrellenin böyle bir etkisi var zaten onun haricinde başka da büyük belirtim olmadı. Eğer testim doğru ise şu anda sadece kaşık zonklamam var. Ağrı şeklinde değil de zonkluyor . Bı de göğüs ucumda azcik bı dokununca acıma var başka da öyle büyük belirtim yok cnm .

Canım belirtilerin neler oldu biraz açıklarmısın bende aşılama oldum gelecek pazartesi bir hafta olacak benimde biraz kanamam oldu işlemden iki gün sonra sende olduğu gibi onun dışında karnım çok şiş ve
Evet baya karnım şişti ovitrellenin böyle bir etkisi var zaten onun haricinde başka da büyük belirtim olmadı. Eğer testim doğru ise şu anda sadece kaşık zonklamam var. Ağrı şeklinde değil de zonkluyor . Bı de göğüs ucumda azcik bı dokununca acıma var başka da öyle büyük belirtim yok cnm .
Bende diyorum bu karın şişliğininnsertliginin belirtilerini hangisi yaptı acaba demek çatlatma iğnesi yapıyormuş onun dışında hiç başka bir belirtim yok kan verdin mi sen canım bence tutmustur senin inşallah ya

İnşallah rabbim isteyen herkese versin . Yarın vereceğim . İnşallah sonucu yazarım. Bu gün tekrar test yaptım çizgi koyulasti diğerlerine göre 🤗

kızlar aşılama fiyatları ne kadar? benim tüp bebek 3 düşüğüm var, aşılamamı denesem diyorum

kızlar aşılama fiyatları ne kadar? benim tüp bebek 3 düşüğüm var, aşılamamı denesem diyorum
Canım ben Ordu'nun Fatsa ilçesinde özel de yaptırdım toplam 3.000 TL civarı falan tuttu bir kere muayene ücreti 1500 aşılama 1000 TL de anestezi bedeli ödedim ignem ve hapları da katarsak 3000 TL işte

Anesteziye gerek yok aslında ben anestezi siz yaptırdım 🤗569 beta HCG
Canım ben Ordu'nun Fatsa ilçesinde özel de yaptırdım toplam 3.000 TL civarı falan tuttu bir kere muayene ücreti 1500 aşılama 1000 TL de anestezi bedeli ödedim ignem ve hapları da katarsak 3000 TL işte
Ordulu musunuz

doktorumla görüşeyim tüp bebekten vazgeçtim artık,cok sağol canım

Canım aşılama tüp bebek öncesi maliyetsiz yani tüp bebek kadar maliyeti olmayan bir işlem devlet Hastanesi'nde tüp bebek yaptırmak istersen zaten bazı şartlar var iki olumsuz aşılama şartı koyuyorlar öncesinde zaten mutlaka aşılama yaptırmıs olman lazım kaç yıldır uğraşıyorsun

canım devlette 1 yıl uğraştımi pco va diye yapmadılar, çok önemli bir şey yokmuş,3 tüp bebek yaptım , 3^de düştü, o yüzden aşılama istiyorum

Hiç aşılama yaptirmadiysaniz direk tüp bebek denemeseniz bence de
Ordulu olan eşim canım ben orduya gelin geldim Bursa'dan ohh maşallah 😍 hayırlı olsun kuzum benim fatsada devlette mı özelde mı yaptırdın ilk aşılaman mı bu
Teşekkür ederim 🤗ilk asilamamdi

X