Aşılama pozitif gören

allein211

Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2024
109
18
25
Merhaba arkadaşlar yaşım 24 2.5 senelik evliyim herhangi bi problemim yok eşimin de sadece sperm hızı %40 olası gerekirken %20 bi düşük yaşadım ve 2.5 senedir bebeğim olmadı bu ay aşılma için başladım adetin 5 günü gonal f kullanıyorum 5 gündür 2 yumurtam büyüdü biri 16.5 biri 12.5 doktor 3 gün daha gonal f kullan sonra çatlatma iğnesi ve aşılama yapılacak bu süreçte bana yardımcı olabilir misiz pozitif görenler neler yaptı nelere dikkat etmeliyim

Benim tek dikkat ettiğim şey ağır kaldırmamak oldu ağır iş yapmamak oldu sizde ona dikkat edin tutarsa düşmesin diye onun dışında normal hayatıma devam ettim kafaya takma desem de insan takıyor ekstra yemek yiyecek yemedim, bunu yiyim de tutsun gibi, normal klasik hayatıma yiyeceğime devam ettim tuttu çok şükür namaz ve dua ile

Merhaba arkadaşlar benim aşılamanın 4. Günü aşılama olduğumdan itibaren sol yumurta ağrısı sancı bel ve kasık ağrım var ve devam ediyor doktor bana sol tarafından yumurtladıgun için demişti siz de bu gibi sorunlar oldu mu

Merhaba aşılama ile pozitifi yakalamıştınız bugün benim de aşılamam oldu çatlatma iğnesi çok kadık ağrısı yaptı doktor iyi brisey dedi aşılamadan sonra da sancım oldu ve kahverengi lekelenmem oldu sizde yaşadınız mı benzer durumlar

Evet çatladığı içindir ben aşılama yaparken değilde sadece çatlatma iğnesi kullandığım ay böyle ciddi ağrı yaşadım

Lekelenme ve ağrı yaşamadım ufak tefek ağrı hariç, ben aşılama değil de sadece çatlatma iğnesi kullandığım ay böyle ciddi ağrı yaşadım mahvetmişti beni belim yumurtam kasığım vs

Lekelenme ve ağrı yaşamadım ufak tefek ağrı hariç, ben aşılama değil de sadece çatlatma iğnesi kullandığım ay böyle ciddi ağrı yaşadım mahvetmişti beni belim yumurtam kasığım vs
Çatlatma iğnesi vurduğumdan beri benimde ağrım baya sordum doktora çok yumurtan çatlamış dedi ama aşılamadan sonra eve geçince kahverengi leke geldi oda doktor kullandığı iğneyi yerleştiremedi uğraştı bende anlamadım 3 günüm var onu değerlendireceğim artık

Bende de zorlanmıştı koyarken ama leke yaşamadım hiç

Bana doktorum sperm hareketliliğini söylemedi o yüzden bilmiyorum onun detayını
Aynı şeyleri 10 gün yaşadım suan akıntım ve adet olucak gibi ağrı çekiyorum

Merhaba kızlar ben de cuma günü aşılama yaptım bugün 4. Günüm 3 gün boyunca hafif kanamam geldi 3 gün yattım eşim yemeğimi hep yatağıma getirdi ama bugün kalkicam normal hayatima devam edicem sol kasigimda agri ve göğslerimde de hafif sızlama var daha önce klomenle 2 defa yaptım tutmadi bu defa iğneyle denedik bu 3. Aşılamam Umarim güzel haberler alırız hep birlikte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…