aşılama olcam diye adet olmayı beklerken...HAMİLEYİM.:)

blue_eye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
229
1
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:evet arkadaşlar mucizem geldi...klomenler çatlatma iğneleri oluşan ve giderilmeye çalışılan kistler derken aşılama basamağına kadar gelmiştik ve rahim filmi istendi korkmadım gittim çektirdim,adet olunca gel dedi doktor ilaçlarını vericem kontroller olacak ve aşılama yapacağız...ama bir türlü adet olmadım,hep olmasın derken bu sefer ilk defa olsun da bi an önce aşılama olayım diyordum herşeyin hayırlısı rabbimden hep hayırlısını diledim...adet olacakmışım gibi göğüslerim acıyor ama alev alev...12 gün geciken adetimin sonrasında eşimin ısrarı ile kan verdim veeee hcg 615 çıktı iki gün sonra yine yaptırdım 1487 çıktı pazartesi doktora gidiyorum...umarım bu bebeğim de beni bırakmaz Allah'ım sana emanet...isteyen herkese nasip eylesin rabbim..
arkadaşlar bence rahim filmi benim gebe kalmamı kolaylaştırdı inanıyorum ben doktorumda çektirmeden önce söylemişti zaten...:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

canım inşllah allahım hepimizin gönlüne göre
hayırlısını versin
inşallah olur
heber ver oldunda .a.e.o
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

gözün aydın canım rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin....darısı bizlerin başına....

tebrik ederim
ne kadar guzel tam bir supriz olmus
bende asilama yaptiricam insallah banada bir supriz olur
saglikla kucaginiza alin yavrunuzu insallah

Hayırlı ugurlu olsun bebişin canım allahım tamammına erdirsin inşallah sag salim kucagına almayı nasip eylesin allah yardımcın olsun güzel düşünki sonucuda güzel olsun allah tüm isteyenkullarına nasip eylesin:Saruboceq::nazar:

tebrikler canim cok sevibdim senin adina

caaannn arkadaşlarım allah hepinizden razı olsun isteyen herkese dualar ediyorum rabbim bu mutluluğu bu mucizeyi size de yaşatsın inşallah...biz eşimle şoktayız hala.
umarım herşey yolunda gidecek vebebeğim dünyaya gelecek pozitif düşünmenin çok önemli olduğunu söylüyorlar.ben hikayemi size umut olsun diye yazdım...hepinize çok teşekkür ederim...

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiiinnn..

Canım ne güzel bir haberrr Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhh

hayırlı uğurlu olsun.allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin darısı da bizlerin başına inşallahhhh

tebrik ederim canımm
hayırlısı olsun
allah minik mucizeni sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn inşallah :Saruboceq:

tebrikler canım hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah sendesağsalim bebişini kucağına alırsın sevgiler...

allah kucağına almayıda nasip etsin canım.
allah sizi ayırmasın inş.
sağlıkla sıhhatle doğar ve büyür bebeğin inş :nazar:

X