Aşılama işlemi

zeynepp59

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2024
7
1
30
Merhaba herkese ben 11inde aşılama oldum ondan önce bir buçuk hafta gonal f 450 kullandım. Aşılama öncesi çatlatma iğnesi olmadım doktorumda birley demedi. Ama aşılama sırasında doktor transfer yapmadan önce sakin ol iğneyi yapıyorum dedi ve iğne vurdu rahim içine çok fazla canım yandı. Çatlatma iğnesimiydi sormak aklıma gelmedi.
Sizce bu iğne nedir ve aşılama tutar mı

Merhabalar ovitrelle aşılamadan 36 saat önce yapılır aşılama esnasında yaptıgı igneyi ilk kez duydum acaba siz spermi enjekte ederken ignenin içinde getiriyorlar onu mu gördünüz

Merhabalar ovitrelle aşılamadan 36 saat önce yapılır aşılama esnasında yaptıgı igneyi ilk kez duydum acaba siz spermi enjekte ederken ignenin içinde getiriyorlar onu mu gördünüz
Belkide öyledir görmedim bakmadım hiç ama çok fazla acıdı dayanamadım acısına çığlık attım ilk denemem onun için çatlatma iğnesini önceden yapıldığını bilmiyodum hiç sormadım da doktoruma

Igne değil aslında o 12 sinde bende oldum aşılama benimde çok canım yandı sprem enjekte ediyorlar o acitmistir bende iğne sanmıştım çünkü yakmıştı yani ama korkulacak bisey yok stres yapma

Çatlatma iğnesi vermedi mi doktor?
Yumurtaliklar ne

Igne değil aslında o 12 sinde bende oldum aşılama benimde çok canım yandı sprem enjekte ediyorlar o acitmistir bende iğne sanmıştım çünkü yakmıştı yani ama korkulacak bisey yok stres yapma
Teşekkür ederim duymak iyi geldi herkes hiç acımıyor die yazmış acaba yanlış bir işlemmi oldu die endişelendim

Çatlatma iğnesi vermedi mi doktor?
Yumurtaliklar ne kadar büyümüştü?
Benim yumurta kendinden çatlamış olabilir aşılama olacağım gün çok fazla akıntım vardı rahim filmi çekildiği zamanda doktor hiç bir problem yok demişti eşimin sperm değerleri düşüktü bu yüzden normal yoldan almaz demişti belki bunla alakalıdır

Benim yumurta kendinden çatlamış olabilir aşılama olacağım gün çok fazla akıntım vardı rahim filmi çekildiği zamanda doktor hiç bir problem yok demişti eşimin sperm değerleri düşüktü bu yüzden normal yoldan almaz demişti belki bunla alakalıdır
Kendi catladiysa tabii ki iğne yapılmaz da işlem sırasında iğne yok plastik bir seyin icinden rahime sperm yollanıyor belki agri esigin dusukse onu hissetmis olabilirsin

Kendi catladiysa tabii ki iğne yapılmaz da işlem sırasında iğne yok plastik bir seyin icinden rahime sperm yollanıyor belki agri esigin dusukse onu hissetmis olabilirsin
Olabilir belkide doktor iğne diyince korktum ondan kendimi kasmış olabilirim aşılama işlemini araştırmamıştım burada yorumlardan gördüğüm kadarıyla biliyorum

X