Aşılama Aşılama ile hamile kalanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Mevsim hep bahar

Popüler Üye
Pro Üye
8 Mart 2020
6.980
15.848
Merhaba arkadaşlar benim bu 2.asilama tedavim olacak ve birde tüp bebek tedavusi gördüm .Allah izin verirse 2 gündür gonal f kullanıyorum , aşılama ile hamile kalan pcoslular var mı aranızda ? Ve genel olarak var mı ? Lütfen umut olalım birbirimize sizde bu yoldan geçtiyseniz en iyi siz anlarsınız .

Aranızda aşılama ile hamile kalan pcoslu arkadaşlar var mı?
Off bende cuma günü adet olacağım ve asılamaya başlayacağız pcos var baya araştırdım ilk denemede yada 2. Denemede hamile kalan çok var hatta sordum aşılamadan sonra neler yaptınız diye özellikle ilk iki gün hep yatmislar sonrasında doğru düzgün temizlik bile yapmamışlar sağlıklı beslenip bol su icmisler bende yatacağım hep

Merhabalar sizinde mi ikinci aşılama olacak ?

Merhabalar bnde ileri derece pko hastasiyim 2017 yılında ilk aşılama oldum tuttu ama düşükle sonuçlandı tekrar asilama oldum tuttu şuan 3 yaşında oğlum var çok şükür geçen ocak 23unde aşılamami oldum buda tuttu çok şükür şuan 9 haftalık hamileyim.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin.Insallahh sizin tedavi de güzel ilerler herşey gönlünüzce olsun

Yok benim ilk olucak hiç umudum yok sadece ilerde tüp bebek icin gerekli olacakmış bunun için iki kere yaptırıp biraz ara vereceğim tedaviye
Bende bu yüzden başvuru yaptım . Bir özel de aşılama birde tüp bebek tedavisi gördüm . Ama biz yine de devletin olanaklarından yararlanalim diye ilkkez devlette olucam rabbim nasip etsin hiç tüpe başka şeye gerek kalmadan biz bekleyenlere

Ne güzel maşallah Allah'ım yavrularinizi siz kıymetli annesine bağışlasın biz bekleyen ve bu yolda yorulup bıkmadan sabredenlerede nasıp etsin . Bu benim 2.asilamam olacak ama devlette ilk olacak . Bir tüp bebek hikayem var kimyasall gebelik yaşadım birde aşılama.. psikolojik olarak yorulduğumu hissedemiyorum rabbim yardım etsin ve nasıp etsin inşallah

Inşallah rabbim yardımcınız olsun çok iyi biliyorum ve anlıyorum kader arkadaşlarımı çok yorucu bi süreç ama tutarsa hiç hatırlamıyorsun bile cektigin sıkıntıyı derdi inşallah sizlerinde tutarda bu dönemleri unutursunuz.

İnşallah inşallah dua edin olur mu çok yoruldum kafa olarak ,kalp olarak bünyeyi geçtim ... Dün raporlu aldığım ilaçları ki 3 kere hastaneye gittim çünkü hep yanlış yazmışlar işlememisler vs ... Allah biliyor ne yaşadığımı sonra iğneyi vurdum evde buzluk kısmına şaşırıp koymuşum hepsi bozuldu o kadar ağladım ki bu kadar zorluklarla aldım kostum ilacın peşinden ve kendi ellerimle mahvettim . Sabah doktora gidicem tekrar ki ilaç raporlu olur mu olmazsa da ne kadar vericem . İlkkez bu kadar kötüyüm Rabbim su cektiklerimin mükâfatını artık versin çok yoruldum çünkü

Amin amin ikinci de şans daha fazlaymis sende yorma kendini dinlen güzelce

İnşallah inşallah Allah'ım hepimize nasip etsin bizde burda umut olalım birilerine bakın bizde bunlarıda diyebilelim.
Ayy o zamanlar gelsin çabucak insAllah demek istemiyorum çünkü insAllah demek Allah'a bırakmak demekmiş bu yüzden istemek lazımmis ben direk rabbim bana sağlıklı hayırlı bir evlat ver diye dua ediyorum

Ayy o zamanlar gelsin çabucak insAllah demek istemiyorum çünkü insAllah demek Allah'a bırakmak demekmiş bu yüzden istemek lazımmis ben direk rabbim bana sağlıklı hayırlı bir evlat ver diye dua ediyorum
Valla Allah görüyor ben ilkkez böyleyim daha ne inşallah istiyorum ne bişey hiç artık gücüm yok sabrım demiyim ama inan güçsüzüm bugün diyorum rabbim seni üzmek istemiyorum ama beni görmek istemiyor musun , beni hiç mi sevmiyosun ben resmen artık takatsizim o yüzden ne inşallah ne bişey gönlümü gören o , 2 senedir yaşadığım her zorluğu bilen o herşeyi bilen o . Beni bilen o ,ben ondan artık hemen istiyorum sağ saglim bize de bu duyguyu yaşatsın

Bende senin gibiyim eşim şu an en çok destek olan kişi bana fakat ilerde oda böyle düşünmeyecek baba olmak isteyecek sonunda hakkı önceden adet olmaya yakın karnım agriyinca ağlardım artık onu bile yapmıyorum o kadar yoruldum başka insanların lafları ile yormasını söylemiyorum bile

Anlıyorum seni . Rabbim bizimle olsun ve biran önce nasip olsun hayırlı şekilde

Ben ankarada raporsuz 6 ay önce 1340 tl felan almıştım şuan başka şehirdeyim raporsuz 840 tl ye aldım 3 ay önce 950ml olan gonal f yi anlıcan herkes kafasına gire fiyat biçiyor pazarlık yapın yoksa fiyatlar yüksek malesef

Öyle kardesim Rabbim nasip etsin çok tuhaf fiyatlar başka. Aşılamadan sonra özellikle bişey yaptınız mı

Evet ben netten baktım normal 2021 fiyatı 800 küsür yazıyor inananlar 1300 TL falan diyor anlamadım gitti yinede bu fiyatlar fazla bence 3 çocuk diyorlar iğne ilaç fiyatları karşılanmıyor tüp bebek desen zaten belli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…