AŞILAMA - DRAGOS TIP MERKEZİ- DOÇ. DR. BÜLENT KARS

bebelercee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2021
472
180
31
Merhaba arkadaslar.
2. Aşılama tedavisine başlıyorum, Allahın izni ile... 1. Aşilamam olumsuz sonuçlandı. Maalesef regl oldum. Hayirlisi böyleymiş. :)
Şimdi yeniden bu serüvene başlıyorum.... Dualarınızı bekliyorum....

Merhaba arkadaşlar. Bülent beye göründüm. Gonal f 450 lik ve Ovitrelle catlatma ignesi yazdı. İlaclar totalde 2750 TL tuttular. Bülent beyin muayene ücreti 950 TL dır. Hergun saat 18.00 de 75 lik gonal f ignesi vurulacagim. Ayın 19 unda yumurtalarimin büyüyüp büyümedigine bakmaya gidecegim.

Hayırlısı olsun inş bende 2. aşılamamı oldum bende 75 lik 5 gün vuruldum ayın 9unda aşılama yapıldı gün sayıyoruz inş hepimiz güzel haberler alırız

Hayırlısı olsun inş bende 2. aşılamamı oldum bende 75 lik 5 gün vuruldum ayın 9unda aşılama yapıldı gün sayıyoruz inş hepimiz güzel haberler alırız
Hayirlisi olsun hakkınızda. Dilerim mutlu haberi tez zamanda alırsınız. Merak ettim kusura bakmayın herhangi bir rahatsızlığınız var mi. Bende pcos var. Eşimde varikosel....

histeroskobi yapılmadı ama rahim filmi çekildi gerek yok diyor dok. ama 3 aşılamamda tutmazsa isticem bakalım aşılama üni hastanesinde rapor çıkartıyosun 750 tl iğneye 140 civarıda çatlatma iğnesine verdim o kadar

Bülent hocaya giderken, hastaneden rapor çıkardığınız için, ilaçları uyguna mi alıyorsunuz.

Doktor kontrol parası, ilaçlar, aşılama ücreti, sperm yikama hersey dahil toplam 9 bin tuttu.
Çokmuş fiyat da. Düşündüm de bizi zorlar. Peki tutmayınca tekrar mı ücret veriyorsunuz aynı şekilde bir 9 bin daha mı? Nasıl oluyor süreç acaba? Yoksa atıyorum 3 kere deneme gibi bir kıstas var mı.

Merhaba arkadaşlar.
Birinci aşilamam hersey dahil 9 bin etti. Hamilelik elde edemedim. Şuan ikinci asilamayi deneyeceğiz. 2. Asilamada bir 9 bin tutar.

Merhaba arkadaslar... doktorum bulent beye pazartesi kontrole gittim. 3 adet yumurtam büyüyor. Bir tanesi 11mm diğer ikisi 10mm. Rahim kalınlığım da iyi. Bu son asilamam olacak. Dua edin inşallah tutar....

Merhaba arkadaşlar.

Birinci aşilamam hersey dahil 9 bin etti. Hamilelik elde edemedim. Şuan ikinci asilamayi deneyeceğiz. 2. Asilamada bir 9 bin tutar.
pahaliymis bizim butcemizi cokkk asar bide ilk asilamada tutturan da cok cok az gordugum kadarıyla.. doğal yoldan olması için dua etmekten baska carem yok anlasılan teşekkürler cevapladığınız için

pahaliymis bizim butcemizi cokkk asar bide ilk asilamada tutturan da cok cok az gordugum kadarıyla.. doğal yoldan olması için dua etmekten baska carem yok anlasılan teşekkürler cevapladığınız için
üni hastanesinde sadece ilaçlara para veriyorsunuz birde rapor çıkartıyorlar 800 tl tuttu benim aşılamam geçen ay

Merhaba arkadaşlar,
Bugün doktora gittim. Sol tarafındaki 11 mm yumurta sönmüş. Sağ tarafımda iki tane 10 mm yumurta vardi. Onlardan biri 12mm olmus. Doktor yumurtam yavaş büyüdüğü için 75 ml vuruldugum iğneyi 112.5 ml yaptı.....

Merhaba arkadaşlar. Bugün Bülent beye gittim. 10 mm olan yumurtam 2 tane var.... Ancak gecen 12mm olan yumurtam büyümemiş. 12.75 mm olmus. Bu ay yumurtalarim direncliymis. Büyümüyor anlayacağınız. Pazartesi yeniden gidecegim. Duruma göre konuşacağız.... aşılama iptal olabilir....

Merhaba arkadaslar. Aşılama yüzde 70 iptal olacak. Çünkü birden fazla yumurtam büyüdü, pcos olduğum icin. Çoğul gebelik riski yaşanmaması için, tedavi iptal oldu. Ohss yaşama ihtimalim var. Üzgünüm. Maddi manevi çok yıprandım. Hamile kalmak imkansız gibi geliyor artık. Ümidimi yitirdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…