Aşık Olmak İstiyorum....

Minerva_83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
28
0
Durumumuz ortalama kış ayları içeirisnde olsa bile aşık olma isteği var içimde :)
Komik değil mi ? Böyle istenipte olabilecek birşey olmadığını biliyorum aşkın ama ne varki gözlerine baktığımda mutlu olabileceğim,heran görmek isteyeceğim,uykularımı kaçıran kıskançlık krizleri eşiğine sokan,bazen huzurla omuzuna yaslanıp bazende boğazını sıkıp kurtulmak isteyebileceğim biri olsun istiyorum hayatımda :)

Çok gariptir ki uzun yorucu üzücü bir ilişkiden çıktıktan sonra toparlayamam sanmıştım kendimi. Erkeklere ilişkilere bakış açım değişmişti.Aşık olamam asla diyordum.Henüz olmuşta değilim.Bir mükemmeliyetçi hava var başımda.
Demekki aşk yalnızca hissel bir duygu değilmiş. Demekki ruhumuz ve bedenimizde uzak kalınca aşktan ihtiyaç duyuyormuş

Herkese mi böyle oluyor ben mi garibim bilmiyorum ama AŞIK olmak istiyorum :eek:

tez zamanda en güzelinden en mutlusundan bir aşk yalnızlara inşallah:asigim::dance:

asik olmayi istemek bence güzel birsey..
ama dogru kisiye olursa dahada güzel olur..
ask yüzünden ne acilar cekenler var..
veya nerden asik oldum yalanciymis diyenler var..
bu riskli bisey ama bence her insan mutlak olmak ister..
anlattigin gibi bende birisi olsun isterdim ama nirdeeee...:1rolleyes:fisfisfis

aynen canım bende öyle olamam kafam onu düşünmekten boş kalmaz
başkasına fırsat olmaz zannederdım ama
şuan herşey güzel geçio hayatımda ama bi eksık tabi var...
kötü bi ilişkiden sonra iyisini haketttıgımı düşünüyorum
inş herkes aradıgı aşkını bulur :)

Kızlar bekar bir abim var evlendiripte başgöz edemedik ilgilenenlere duyrulur 1.83 boy 75 kilo ya bi evlensede sıra ban gelseeeeeeeeeee

cnım bu olaylar tersıne ısler genelde ıstemedıgınde gelır senı bulur ıstedıgınde boyle bakınırsın =)

Ben abin icin siraya gireyim, dermisim:))))

Ya evet kizlar bi yasdan sonra asik olmak galiba gercekden zor oluyor gibi.

jeyloo ya bi evlensede kurtulsam kazık çaktı eve sıra banada gelsin dimi ama nerdeeee ama sırf evlenmek içinde evlenilmemeli duygular düşünceler yaşananlar önemli arada aşk olduktan sonra bir orta yol bulunur İnşallah yeni yıla herkes aşık olarak girer

Durumumuz ortalama kış ayları içeirisnde olsa bile aşık olma isteği var içimde :)
Komik değil mi ? Böyle istenipte olabilecek birşey olmadığını biliyorum aşkın ama ne varki gözlerine baktığımda mutlu olabileceğim,heran görmek isteyeceğim,uykularımı kaçıran kıskançlık krizleri eşiğine sokan,bazen huzurla omuzuna yaslanıp bazende boğazını sıkıp kurtulmak isteyebileceğim biri olsun istiyorum hayatımda :)

Çok gariptir ki uzun yorucu üzücü bir ilişkiden çıktıktan sonra toparlayamam sanmıştım kendimi. Erkeklere ilişkilere bakış açım değişmişti.Aşık olamam asla diyordum.Henüz olmuşta değilim.Bir mükemmeliyetçi hava var başımda.
Demekki aşk yalnızca hissel bir duygu değilmiş. Demekki ruhumuz ve bedenimizde uzak kalınca aşktan ihtiyaç duyuyormuş

Herkese mi böyle oluyor ben mi garibim bilmiyorum ama AŞIK olmak istiyorum :eek:

Kesinlikle cenmm sana katılıyorumm
Özlellikle ikinci paragraf..bidaha güvenemem sanmıştım ama haytımda biri olmasını okadar çok istiyorum ki şuan..
Ruhum ve bedenim ihtiyaç duyuyo allah yeni yılda inşallah fazladan aşk dağıtır herkse (tüm isteyenlere):Saruboceq::Saruboceq:

ben yeni üye oldum ve en çok da bu başlığa bir şeyler yazabilmek için üye oldum sanırım. yanlış anlaşılmasın site de oldukça samimi ve güzel bir ortam var:)
ben 20 yaşındayım ve hiç aşık olmadım. hatta aşık olmayı bırakın kimseden doğru düzgün hoşlandığım bile söylenemez. arkadaşlar arasında genelde ruhsuz diye dalga geçerler benimle ve ben de kendimle dalga geçerim. ama bazen düşünüyorum da bende bir problem var da ben mi görmüyorum. ya da fazlaca kısmetsiz miyim?

walla aşk öyle bir şey ki ısmarlama olmuyor.işte alışveriş merkezine gidip beğendiğini alıp eve gelemiyorsun.keşke öyle olsaydı.:Saruboceq:
hiç ummadığın bir zamanda hiç ummadığın bir kişi birden hayatının orta yerine dalıp hayatını bir anda iyi ya da kötü yapabiliyor.bu kişi bazen en yakınındaki hiç aklına gelmeyecek bir kişi ,bazen de en uzağındaki tamamen alakasız biri olabiliyor..-tatlicadiarzu-
vee aşk öyle bir şey ki güzellik/yakışıklılık ya da çirkinlik dinlemiyor.asla da aceleye gelmiyor..
ne olursa olsun ve ne şekilde olursa olsun allah karşımıza en hayırlı ve en doğru kişiyi çıkarsın.geç olsun da güç olmasın.25inde olup yanlış olacagına 40ında olsun tamamen dogru olsun..allah herkese çirkin şansı versin hep derler yaa..şakkıdı

walla aşk öyle bir şey ki ısmarlama olmuyor.işte alışveriş merkezine gidip beğendiğini alıp eve gelemiyorsun.keşke öyle olsaydı.:Saruboceq:
hiç ummadığın bir zamanda hiç ummadığın bir kişi birden hayatının orta yerine dalıp hayatını bir anda iyi ya da kötü yapabiliyor.bu kişi bazen en yakınındaki hiç aklına gelmeyecek bir kişi ,bazen de en uzağındaki tamamen alakasız biri olabiliyor..-tatlicadiarzu-
vee aşk öyle bir şey ki güzellik/yakışıklılık ya da çirkinlik dinlemiyor.asla da aceleye gelmiyor..
ne olursa olsun ve ne şekilde olursa olsun allah karşımıza en hayırlı ve en doğru kişiyi çıkarsın.geç olsun da güç olmasın.25inde olup yanlış olacagına 40ında olsun tamamen dogru olsun..allah herkese çirkin şansı versin hep derler yaa..şakkıdı

walla imparatorice durumu çok güzel özetledin ama insan bazen soruyor yasositososito

Bende tam aksine kızlar...
Kesinlikle aşık ollmak istemiyorum.
Ben evde kalıcam.Ben yanlız mutluyum.
Korkuyorum ben erkek millleti aman benden uzak dursunlar derdim...
Öyle bir an geldiki hiç farkına bile varamadan aşık olmuştum...
Hemde teklifinden 9 ay sonra anladım bunu...
Şimdi ise birlikte olalı bu ayın 16 sında tam 9 ayımız biticek...
Askerde sevdiceğim ve allah kısmet ederse 10 gün sonra yanımda...
O benim ilkim..Ve ben onu çok seviyorum...
Umarım herkesin gönlüne göre olur her dilediği ve her zaman söylediğim gibi en hayırlısı...

ben yeni üye oldum ve en çok da bu başlığa bir şeyler yazabilmek için üye oldum sanırım. yanlış anlaşılmasın site de oldukça samimi ve güzel bir ortam var:)
ben 20 yaşındayım ve hiç aşık olmadım. hatta aşık olmayı bırakın kimseden doğru düzgün hoşlandığım bile söylenemez. arkadaşlar arasında genelde ruhsuz diye dalga geçerler benimle ve ben de kendimle dalga geçerim. ama bazen düşünüyorum da bende bir problem var da ben mi görmüyorum. ya da fazlaca kısmetsiz miyim?

Valla canım o dediğin tabirlerin aynısı benim içinde kullanılırdı...
Ama ben derdim hep ben istemiyorum diye...
Zamanı gelince herşey oluyor...
İlk kez gerçek anlamda aşık oldum diyebilirim...
Her teklifin yanıtı direk hayırdı istemiyorum derdim...
Odum derlerdi arkadaşlar bana...(Gerçi hala çok katı olduğumu düşünüyorlar ama nese)
Umarım en hayırlısı olur...
Ve her zaman savunduğum bir düşünce aşık olmadan asla sırf adı çıktı olsun diye teklif kabul edilmesin...Herşey zamanı elince yaşanıyor...Ben inanıyorum ki senin için doğru olan kişide bir yerlerde seni arıyor...Umarım en kısa zamanda çıkar karşına ve çok mutlu olursun...:eek::asigim:

Evet kızlaar bu konu sanki benim için açılmış gibi. Bende aynı duyglar içerisindeyim artık biri olsun istiyorum hayatımda ama yok malesef... Kendime layık gördüğüm kişi şuan nişanlı ve evlenecek bense onun gibi birisini arıyorum ama yokk...:KK43: