AŞI

38 günlükken ikinci aşı yani hepatitb aşısını yaptırdım sağlık ocağında bir sonraki aşımızda ağustosta verem aşısı... ne şurubu verilmesi gerekiyor anlıyamadım....

ben de kızım bir ayını doldurduğunda ikinci hepatit b aşısını yaptırdım. şurup falan vermedik yani bize hastaneden bir şey soylemedi şurupa ilgili.

Karamsarcım aşı sonrası ateşlenirse diye şurup sordun heralde. Ben oğlumdan bildiğim kadarıyla şurup değil bebeklere fitil daha iyi oluyor. Kızımda şuanda 34 günlük oldu. hepatit B ikinci aşı için yarın sağlıkocağına götüreceğim.Aşı sonrası pek ateşlenmiyorlar ama ben yinede ateş düşürücü fitil alıp evde bulundurmak istiyorum.:nazar::nazar:

kızlar ilk aşısı doğduğunda mı yapılıyor? sağlık ocağına mı götürüyoruz yoksa hastanede hemen mi yapılıyorCADIARZU

ilk hepatit b aşısı doğduğu gün hastanede yapılıyor. ikinci hepatit b aşısı bir ayı doldurduğunda yapılır.

Bizde hepatit B ikinci aşımızı dün olduk. Sağlıkocağında yaptırdım. Ateş yapmadı. Bu arada 2 kilo 935 gr doğan kızım 4 kilo 100 gr olmuş:sm_cool: :hooray::nazar:

Kizlar 3.aşi zamanim geliyor çok korkuyorum bu aşi hasta yapiyormuş aranizda olan var mi....

maaşalalh maaşalalh ne güzel beslemişsin sen ne yaptın nen öyle maaşalalh barekallah.....benim kızım da 2940 dogmuştu sonra 2700 e düştü daha sonra2900 oldu bakalım cuma günü dr a gidecegiz aşımızı olmaya ne olmuş hanım görecegiz....

[NASIL BESLEDİN BU KADAR YA BENİM BEBEĞİM 1 AYDA BİLE 1 KİLO ALAMADI.........senağlamaQUOTE=Y@semin;3220036]Bizde hepatit B ikinci aşımızı dün olduk. Sağlıkocağında yaptırdım. Ateş yapmadı. Bu arada 2 kilo 935 gr doğan kızım 4 kilo 100 gr olmuş:sm_cool: :hooray::nazar:[/QUOTE]

DAHA YENİCE TAM 1 KİLO ALMIŞ......BENİM BEBEĞİM KİLOSUNU AZ ALIYOR.senağlamasenağlama
Bizde hepatit B ikinci aşımızı dün olduk. Sağlıkocağında yaptırdım. Ateş yapmadı. Bu arada 2 kilo 935 gr doğan kızım 4 kilo 100 gr olmuş:sm_cool: :hooray::nazar:

X