aşı ve srılık yardım

aysem_ayse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
238
3
40
arkadaslar benım kızım 2 aylık oldu ve ben karma asısı yaptırmak ıcın saglık ocagına gıttım ama ordakıler bana verem olcak 3 ayda karma dedıler ancak benım dr um karma demıstı bana kafam cok karıstı sızler ne yabtınız bırde bız bebek zıyaretıne gıttık cnm bebebıs sarılıklıydı sarılık bulasıcımıdır ?

bır yanlışlık olabılır tekrar gıt ve sor bence.ıkıncı ayda yapılıyor karma.aynı gun verem de oluyor zaten

benim kızımda 2 aylık olacak canım çarşamba günü hemde ogün aşısı var benim aşı kartımda 5 li karma yazıyoo diger ay verem olacak galibaa bakalım hangi ni olacak bende merak ediyorum

anladım cnm ama snaırım karma once oluyorlar hala saglık ocagı bana nıye ole dedı anlamadım ııkıde yabtırmadım yarın druna goturcem

anladım cnm ama snaırım karma once oluyorlar hala saglık ocagı bana nıye ole dedı anlamadım ııkıde yabtırmadım yarın druna goturcemkaydirigubbakcemile3

benim ogluma da tam 2 aylikken karma yapildi..hastanede o gun verem asisi yapilmiyodu o yuzden 2 hafta sonraya gun belirlemisler verem asisi icin
bu hafta goturecegim verem icin..Ama ayni gun de yapilabiliyor eger yapilan bir yerde isen..Cocuk cok yipranmasin diye benim doktorum tavsiye etmedi sadece ayni gun yapilmasini..
Hepatit asilari da hem dogar dogmaz hem de 1. ay sonunda yapildi..

bizde 2 aylık olduk..bugün 2 tane aşı yapıldııı biri koolundan biri bacağından..sağlıkocağında yaptırdık

Bizde 2 aylık aşılarını yaptırdık.hem verem hem karma aynı gün bir sorun olmadı

Bende yarın yaptıracaım kızımın aşısını hem karma hem verem olacak.Sağlık ocakları çok kalabalık ya canımı sıktı dün uğramıştım kızımı emzirmem gerekiyordu yer bile yoktu ben hastahanede yaptıracağım o yüzden

karma aşı 2.ayda oldu elvin.ben bi de pnömokok aşısı yaptırdım.haftaya da 3.ayımız doluyor.verem aşımızı olacağız.bi de gene istedim dru rota virüsü aşısı yapacak

X