>---->>ARZU (ECENAS) a tşkrler<<---<

Bahar83

beyza'nın annesi --<--@
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
293
0
Slm annişler,
şuan Beyza'm uyuduğundan :1closedeyes: dolayı KKyı iyice bi gezebildim.
Arzucuğuma birde burdan tşk etmek istedim. a.s.
Hem bizleri doğuma giden arkadaşlardan ( bende dahil) haberdar ettiği için.
Hemde paylaştığı bilgilerden dolayı.
Bebeğimin uykusuzluğu hakkında bana verdiğin destek için çok tşk ederim Arzucum. Gerçektende o kadar stres olmuşum ki bebişimi bi banyo ettirmek aklıma gelmedi.
Ama çok işe yaradı. Bugün annemleri yolcu ettim. Bundan sonra kızım, eşim (işte olduğu zamanı saymazsak) ve ben varız. Yani iş başa düştü. :bbo:
Şimdi seni çok iyi anlıyorum Arzu. Yanlız olunca zor oluyo ama bi okadarda güzel inan bana. Durmadan şöle yap böle yap diyen birileri olmicak bide bu yönden düşünmek lazım. Olsun annecimi özledim bile.

Neyseki KK var ve bizler burdan bilgilerimizi paylaşıyor birbirimize destek oluyoruz....
:enbuyukkk:

Allah herkesin yardımcısı olsun. Bebişlerimizi sabırla sevgiyle büyütmeyi nasip etsin.
Herkesi öpüyoruuumm

NEDEMEK BAHARCIMŞeniz, HERZAMAN DESTEKCİYİM :) BANA DA SİZLER DESTEK OLUYORSUNUZ,İLK ZAMANLARDA BENDE COK ZORLANDIM COK MORALİM BOZULDU AMA HEP SİZLER VARDINIZ SİNEM,NİHAN,NURAY(maviş),AYLİN,SEHER,KÜBRA,ASLI,DİLEK,ELİF(ünvere),GAMZE(Gamzeki),ASLI(Helinaslı),MervezeynepNur,TUĞBA(Ertuğ) ŞİMDİ AKLIMA GELEN BU ARKADAŞLARIM GEREK TELEFONLAR GEREK YÜZYÜZE GEREKSE MSN ARACILIĞI İLE COK BÜYÜK DESTEK OLDULAR BANA HAKLARINI ÖDEYEMEM,HELE NİHANIN İLK BANYO YAPTIRACAĞIM GÜNKÜ DESTEĞİNİ HİÇ UNUTAMAM,HELE SİNEMİMİN İLK GÖRÜŞMEMİZDE DOĞUMUMA GELMESİNİ HİÇ UNUTMAM,HEPİNİZİ COK SEVİYORUM CANIM ARKADAŞLARIMM TEK TEK HEPİNİZİ ÖPÜYORUM TEŞEKKÜR EDİYORUM,UNUTTUĞUM ARKADAŞLARIM OLMUŞTUR MUTLAKA AMA BEN BÜTÜN AĞUSTOS ANNELERİNİN DESTEĞİ İÇİN HEPSİNE TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUMMM,a.s.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…