arztezin hobişleri(made in arzu)

birazdan üstümdekı halını de koycam bişe dıkkatınızı cektımı bılmıorum delı gıbı tersını boyamışım badinin.kurudu bigun nese cevırdım düzünüde boyadım.anlıcanız hem içinde hem dışında yazı var.allah tan karışmadı

Son düzenleme:
kızlar bu arada isteyene tişört (kısa kollu yada benım atlet gıbı istege baglı) ıstedıgı bı desenıde bana gndererek pcden bıze yapıp gnderebılırım hepsı içinde 10tlye yaparım özelden bıldırmenız yeterlı=))

Gerçekten çok maharetlisin tebrik ediyorum seni.

Seni gördükten sonra bir kez daha karar verdim çook beceriksiz bi hatun olduğuma:)

Özellikle kotunu çok beğendim.Birde sormak istediğim bişey var cahilliğimi mazur gör ozon ne oluyo?

Benimde giymedğim bir dünya pantolonum var heves ettim birden bende denemek istedim inşallah

seninki gibi başarılı bi sonuç alabilirim.Eline sağlık....

sheker cnm teskekur edrım ozon ımmmmmmmmm şeeeyyyyyyyyyyy hani çamaşır suyu var ya ace o işte.domestos ta olur agartıcı yane.bardaklar parlasın dıe bulaşık suyuna dökülür.o işteekaydirigubbakcemile3

yap baklım cnm emınım senınkıde gusel olur yapınca resım koy ama merak edrım nası olmuş dıe

aman allahım ne kadar beceriklisin öyle
yaprıkların çok güzel hepsine bayıldım
maşallah diyim de nazar deymesin

artezzzzzz senden gördüm bende giymedğim pantolonumu aynı bahsettiğin sıralamada çizdim kestim biçtim:))
Valla çıkan sonucu herkes çok beğendi.Ablam lütfen banada yap dio:)))
Bol olduğu için giymiyodum o kotu ama aslında rengi falan çok güzel.Baktım gayet güzel oldu bugünde terziye verip daraltıcam sayende yeni bi kotum daha oldu:)))
Yeni maharetlerini bekliyorum cnm (tabi benim yapabileceğim kadar kolay olması şart:))Çok tşkler eline aklına sağlık.Öpüyorum

sheker canımcım cok sevındım.emınım cok guzel olmuştur=) yaptıca eklıcem cnm

Gercekten çok maharetlisin canım.vereliniortakMutfak önlüğüne;gömlekten tunik fikrine ve çantaya bayıldım. opuyorumnanaktan Kocaman bir poşet hazırlamıstım eskilerden ne yapacağımı bilmez düşünüyordum.Çok iyi fikir oldu üçünüde yaptırıcam anneme.Çünkü ben senin kadar yetenekli değilim. mafoldumben

violete cnm sende ugrassan emınım senınkılerde cok gusel olur annenden bıle=)) cok mutlu oldum begendıne

ay canım ya sana kırbirkere maşallah diyorum
bir insan bukadar becerikliolur ya...bayıldım....
önlük süper.eşinin gömleğinden yaptığın tunik olağan üstü...:1shok:
hele hele o çanta maşallah......delikafadulden
ellerine sağlık harikasın....alkisalkisalkis

eski kot pantolondan önluk yaptım ha bide eski pıjamadan

yakından görünümü.elimde diktım.hataalarım vardır ama kendi çapımda ugrasıom işte=)

yaaaa ben bunaaa hasta oldummmm bende istiorummmmm :asigim::asigim:
ellerine sağlıkkk ya nasıl yaptığını anlatırmısın cnm gerçi pek elimden gelmiyo ama belki çok uğraşırsam yaparımm opuyorumnanaktan

evet canım bende bu kottan önlüğe bayıldm ve yapmak istiyorum ama mak yok elimde yapamazmıyım.benim elimden dikiş hi,ç gelmez benimde anlayabileceğim şekilde tek tek anlatırmısın nasıl yapıldığını yapmayı çoooooooooooooooookkkkkkkkkkk istiyorummmmm

kızlar
zaten kottan önlük elımde dıktım.kalınoldugu için 2 paçadan kestım önluk seklınde bırleştırdım.kenarlarına kumas gecırıp dıktım.alt kısmına düz kot kumasını büzdürerek dıktım.nası anlatıyımki=)))kaydirigubbakcemile3 göstermeden olmuo.
veeeeeeeee şimdide bi tunık diktim onuda koycem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…