Artmayan beta

Ertuertu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2022
185
40
30
Kizlar merhaba cuma gunu kan testim 2.30 cikti carsamba yine yaptirdim yine 2.30 ve adet olmadim 33. Gun neden acaba ?? Oyle yasayan var mi

Merhaba beta hcg genelde çoğu laboratuvarda 5 değerinin altında negatif kabul ediliyor. Ama bir artış olsaydı ya da arada olduysa ve kaçırdıysanız kimyasal gebelik geçiriyor olabilirsiniz. Beklenen regl tarihinizden 1 hafta 10 gün sonra regl olursunuz eğer böyle bir durum varsa fakat üzülmeyin, kimyasaldan sonra daha sağlıklı tutunur derler bebekler.

Bnm ekimde kimyasalim oldu bir tane canim ovulasyonla takip ettim 21 subat pik gordum adetimin 25. Gunu pikten hesaplarsam 14 gun ileri attigim icin adet olmama daha 6 7 gun var kasiklarimda agri gidip geliyor birde 2 gundur sol kasigimda iliskide agri oluyor 2 hafta once dr gittim bir sorun gormedi yukselir mi acaba

Bnm ekimde kimyasalim oldu bir tane canim ovulasyonla takip ettim 21 subat pik gordum adetimin 25. Gunu pikten hesaplarsam 14 gun ileri attigim icin adet olmama daha 6 7 gun var kasiklarimda agri gidip geliyor birde 2 gundur sol kasigimda iliskide agri oluyor 2 hafta once dr gittim bir sorun gormedi

Eğer reglnize daha varsa belki yükselebilir. Biliyorsunuz regl belirtileri ile gebelik belirtileri neredeyse aynı. O yüzden kendinizi strese sokmadan ve mümkünse regl gününüz geçmediği sürece kan testi yaptırmayarak bekleyin.

40. Gun bnim tahmini regl tarihim cunku yumurtlama gec oldu 14 gun atiyor bildigim kadariyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…