Artık Zeminleriniz Çizilmicek ;))Ağır Eşyaları Parmağınızın Ucuyla Hareket Ettirin

Chefemine

Guru
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2007
1.087
1
47
Bir kaç parça eski halıfleks herkesin evinde bulunur işte o halıfıleksleri bütün eşyalarınızın ayaklarına yapıştırabiliriz ve eşyaları kolayca istediğimiz tere çekebilir ve zeminlerimizin çizilmesinide engelliyebiliriz ben öyle yaptım kızlar.
Yeni aldığım Mutfak masam şu yeni krom ayaklı olanlar aldanıp aldım yerdeki fayaslarımı mafediyordukiii bu işlemi yaptım şimdi hem o ağır masayı oraya buraya çekmek kolay hem çizilmiyor.
Daha sonrada çok ağır olan çekyatlarıma uyguladım ve artık kuç gibiler tavsiye ederim sizlere deneyin pişman olmıcaksınızhihoyyyt:CüvCüv:yerimseniben
işte sizlere fotoğrafları

Son düzenleme:
my.php

my.php

Son düzenleme:
canım benim görümcemde bulasık mak. camasır mak. ayaklarına su damacanaların kapagı warya büyük beyaz onu koyuyo çok kolay çekiliomus

Bence halıfleks e ihtiyaç yok yapı marketleri ve nalburlarda bunların için büyükden küçüğe
yuvarlakdan dört köşeye her çeşir ve her ebatta KEÇE ler var kendinden yapışkanlı...
kesinlikle tavsiye ederim bütün eşyalarımın ayaklarına yapıştırdım...çok memnunum

sevgiler.. a.s.

X