Artık zamanı geldi ! Hadi kızlar benimle beraber zayıflayın!

günlükcüüüüm sınavlarım var onlar yüzünden aksatıyorum seni biliyorum ama napym kilom bu sabah tam 69 du biraz cakıldım bu n69da sanki de bakalım :)

günlükcüüm hala 69um ama spor yapamıyorum buna yoruyorum..ama bugün çok mutluyum düğün tarihibimiz belli oldu salonu tuttuk

canım günlüğüm çok olmuş sana yazmayalı koşuşturmaca hayatım herşeyi unutuyorummmm buarada yavas yavasda olsa düzenli bir şekild kilo vermeye devam ediyorum.en son 69 da çakılı kaldım yazmısım suan 67 kiloyum yavas veriyorum artık eskisi kadar hızlı gitmior ama mutluym cnku doğru dürüst yediklerime dikkat etmediğim halde kilo almıyrm kilom sabitlendi çok şükür :)ilk hedefim 65 di ve sadece ilk hedefe 2 kilocuk kaldı ondan sonra son hedefim 60.az önce geçmişe baktım da temmuzda 79.3 kiloydum ya Allahıma şükürler olsun kilo verdim ve devam ediyorum.ve herkes farkediyor cok kilo vermişssin her gördüğümde daha da ufalıyorsun diyorlar cok mutlu oluyrm :)

Seni tebrik ederim bu azmin ödülünü her sabah aynada aliyor insan Bende 25 aralıktan beri diyetteyim iyi gidiyor şimdilik .. 1 mart a kadar vermem lazim cunki bebek istiyorum :) başlangic 81 kg şimdiki: 78 hedef 60 off ooffff

off off yok canım hırsla motivasyonla vericez kalan kilolarımızı hiç yılma bende 79 dum şimdi 67 oldum çok güzel bir duygu inan.inşallah vericeksin sonrada bebiş gelicek

off off yok canım hırsla motivasyonla vericez kalan kilolarımızı hiç yılma bende 79 dum şimdi 67 oldum çok güzel bir duygu inan.inşallah vericeksin sonrada bebiş gelicek

benim yaşım 36.. daha öncede 20 kilo vermiştim ve 6 sene korudum ama araya hamilelik girince geldi kilolar ve malesef 5 aylık hamiğleliğim kötü sonuçlandı bebeğimi kaybettim şimdi tekrar istiyorum ALLAH nasip ederse ama önce şu kilolardan kurtulmam lazım yoksa 100 kilo olurum kesin hazır bekleme sürecindeyken vermem lazım yemeğimi azalttım ve hergün 2 saat yürüyüş yapıyorum hem kafam dağılıyor hem kilo veriyorum .. senin düğün ne zaman ALLAH kısmet ederse

Evet çoooook uzun bir aradan sonra kürkçü dükkanına geri döndüm..hayatımda çok ama çok şey değişti ardan 3 sene geçmiş. En baştan en sona kadar neler yazmışım insanlar bana neler yazmış hepsini okudum ve o kadar duygulandım ki..acaba beraber yola çıktığım buradaki arkadaşlarım ne alemdeler hayatları Nasıl çok merak ediyorum. İnşallah buralardasınızdır da belki görür yazarsınız belli mi olur?:)
Ben biraz kendimden bahsedeyim. Evlendim. Evliliğimin ilk yılında hamile kaldım. Tatlı mı tatlı bir oğlum oldu ellerinizden öper :)şuan 9 aylık. En son buraya yazdığım da 67 kiloymuşum maalesef 78 kiloyla hamile kaldım ve 99 kiloyla doğuma girdim Doğumdan sonra eve geldiğimde kilom 88 di. Tekrar 2 kilo alıp 90 oldum. Bebeğim 4 aylıkken diyetisyene gittim ve83 kilo oldum. Bazı alerjik sebeplerden ötürü diyeti 1 ay sıra bıraktım yedim de yedim 2 hafta önce tartıya çıktığımda tam olarak 86 kiloydum. Yarın tartılacağım sabah a karnına ama dün sabah 82.9dum. Ben 60 kilo olana kadar buradayım! umarım bana yoldaş olanlarınız olur yarın sabah görüşmek üzere

79.1 devam ediyorum. Regl olacağım karnım davul gibi. Pazar ve p.tesi hariç 5 gün pilatese gidiyorum 1.5 saat. Kendimi iyi hissetmemi ve incelememi sağlıyor. Sonunda 80lerden kurtuldum. Hamilelik öncesi kiloma 1 kaldı. Şükürler olsun motivasyonum yüksek bir şekilde devam ediyorum

yine ve yine ben kilolar verildi gorev daha tam olarak tamamlanmadi ama arkadaslar 82.6 dan suan 65 kiloya indim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…