Artık zamanı geldi ! Hadi kızlar benimle beraber zayıflayın!

günlüğüm biraz kötü bi gün geçirsemde bugünü de gayet güzel tamamladım.fakat karnım çok şiş regl den dolayı.ama kilom 70 şiş olmasam daha az çıkıcam demekki :)

evet günlüğüm bugün iyiyim çok şükür ağrım sızım yok :) birazdan kendime ton balıklı salata yapıcam akşam yemeğim bu olcak çok doyurucu ve lezzetli bayılıyorum bu salataya :)

günlüğüm hala şişliğim var ama iyiyim ve aynı kilodaym cok şükür.haftasonu gelsede sporuma başlasam artık sınavlarda yaklaşıyor bidaha ki haftaya onunda stresi var üzerimde

günlüüüüüüüüüüükkk yuppiiii uzun zamandır ilk defa 6lı rakamları gördüm!!!! bu akşam tartıldığımda 69.8dimmmmm bu da bişey

günlüüüüüüüüüüükkk yuppiiii uzun zamandır ilk defa 6lı rakamları gördüm!!!! bu akşam tartıldığımda 69.8dimmmmm bu da bişey

tebrikler pelin=) harikasın=) bende bugün sirke su içmeye başladım ve yediklerime dikkat ediyorum.
diyet başlama tarihi : 14.11.2013
başlangıç kilom:76.2
1.hedef kilo : 65 (15ocağa kadar)
2.hedef kilo : 55
umarım başarbilrim=)

teşekkür ederim umarım sende başarırsın :) canım sirkeli suyun zayıflamada hiç bir etkisi olmadığını izledim geçen gün tv de.bende içiyordum ama bıraktım.inşallah başarıcaz sabır aziiimmm :))

günlüğüüm..kilom aynı 69.5 :) spor yapmak istiyorum cok ama belim 2 gündr cok agrıdıgından yapamıyorum artık yarın duruma göre gidicem spor salonuna..off yılbasına kadar 65 kilo olmam lazım ya yani 4 kg.nişanlımla iddalaştım yılbasında görüştüğümüzde 65 kilo görceksin beni diye :) inşallah vericem belki daha da zayıf olurum bellimi olur :))

geldim ki dün başladım bende yediklerime dikkat ediyorum çalıştığım için sabah kahvaltısını poğaça börek şeklinde yapıyordum baktım ki kıyafetler dar gelmeye başladı :18: başkalarına bakıp iç geçirmek yok

tekrardan hoşgeldin canım .akşam hafif yiyerek dengelersin diye düşünüyorum.inşallah incecik olcaz merak etme sabret yeter :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…