Artık zamanı geldi ! Hadi kızlar benimle beraber zayıflayın!

Bende varım..
Şuanki kilom: 61
Hedef kilo: 50
Boyum: 168.... Çok kararlıyım bu sefer olcak birlikte yapabiliriz kızlar

aynı gidiyoruz senle pelin sanırım midemiz küçüldü akşam yemek yiyemedim canım istemedi benim yine mesela. ay böyle yaparsak metabolizma çalışmıcak kilo veremicez bence zorlayalım kendimizi öğün atlamayalım. dimi?
bu arada 64.5 çıkıyorum 3 gündür ne zaman 64 olcak o acaba haftada 1 kilo veriyorum sürekli neyse durmasından iyidir bunada şükür... 64e yuvarlanınca kilomu güncellerim.
birde benim göbeğimde toplamda 7 cm incelme var (1 ayda)... ayrıca kabızlık problemim var. bu yüzden göbeğim hiç dümdüz olamicak gibi geliyor bana. ideal kiloma 2 buçuk kilo var ama göbek dümdüz olmicak ideal kiloya ulaşsam bile sanki. göbek bi tek egzersizle mi gidiyor kızlar?
tecrübesi olan varsa yazabilir mi? hiç göbeğim dümdüz olmadı da
göbeğim gidene kdr kilo vericem aksi taktirde

Son düzenleme:
başlangıç kilo: 71
güncel kilo:63,5
hedef kilo:58
boy:169

kilolarım gitmeye devam ediyor...

Kizlar internetm suan olmadgi icin giremyrm telfndan girdim simdi diyetmde daha 2.ayimi doldurmadan 8 kg verdm 71im suan sukurler olsun:) belki daha fazla vereblrdm ama agustos basinda nisanim wardi ve 2hafta abarttm yemeyi içmeyi olsun bunada şükür :) artk 6li rakamlari görmek istyrm ben insallah ekimin sonunda ilk hedefm 65e ulasirim sonrasinda da 60 Allah'ın izniyle! Hepinizi kocaman öpüyor ve dilediğiniz vucuda kavuşmanizi diliyorum:) internetim gelene kadar arada ugrcm bos birakmayin sizde hep destek tam destek!!!:))

uzun zamandır giremedim internetim yoktu ve diyeti bozdum ((( ama sadece 1 kilo aldım artık bozmak yok !

evet benim sevgili diyet günlüğüm baya bi ayrı kaldık seninle ama söz bundan sonra hep yazmaya çalısıcam..düzenli beslenmemi bi süre saldım bayramda özellikle yedim de yedim 74 oldum sonra tekrar basladım ve tekrar spora yazıldım suan tam 70 kiloym ve bu dört kiloyu 3 haftada verdim :) durmak yok ilk hedefm olan 65 e 5 kilo kaldı.nedir ki bunuda başarırım biliyorum..
başlagıç kilo : 79.3
bu haftaki kilo :70

regl oldum günlüğüm fena tatlı istiyo canım ama kendimi frenliyorum..hasta olduğumda en az 1 kilo fazla cıkarım ben normalde ama bu sabah 70.4 düm :) demekki normalde şiş olmasam 6lı rakamlarda olmuş olcam :) bugün uzun zamandır yemediğim bişeyi yedim günlük ama çok canım cekti arkadaslar yiyince kokoreç yedim ama çeyrek yedim ekmek minicikti ve ekmeği yere düşürdüm çoğunu yiyemedim zaten ama neyse :)

hedefim yılbaşına 65 kiloyla girmek Allahım sen bana yardım et 5 kilo nedir ki ? 79 dan 70 e indim bunuda başarabilirim biliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…