Artık yarımyamalak sayılmayan huzurlu evim:)

Elifffffff nerelerdesin sen bak teesaduf buldumm seni..sesin cikmiuor evini de cok.begendimmmmm bebisin odasini da bekliyoruzzz dogumaa aaz kaldi artik.onu da tamamlarsan eksiksiz kusursuz huzurlu bir evin olacak gule gule.otur canimmm

kk begendigim nadir evlerden. huzurla oturun masallah nazar degmesin
Çok teşekkür ederim arkadaşım. Allah sana daha guzellerini nasip etsin. :)
Elifffffff nerelerdesin sen bak teesaduf buldumm seni..sesin cikmiuor evini de cok.begendimmmmm bebisin odasini da bekliyoruzzz dogumaa aaz kaldi artik.onu da tamamlarsan eksiksiz kusursuz huzurlu bir evin olacak gule gule.otur canimmm
Ahah evet ya gruba ugrayamadim canım. Bi yerden koptum kaldı öyle dogumdan sonra birbirimize daha çok ihtiyacımız olacak.
Bebisin odasını hazırlıyoruz yavaş yavaş artık :)) bitince onu da paylaşmak nasip olur inşallah :)) öptüm çok.

Renk uyumlari çok güzel, göz yormuyor. Sade ama şık. Güle güle oturun, evinizde huzurunuz eksik olmasin. Darısı başıma insallah

Gerçekten çok güzel olmuş emeğinize sağlık içim açıldı. Allah ağız tadıyla huzurla mutlulukla oturmayı nasip etsin hep. Acaba salondaki orta sehpayı nereden aldınız?

Ben tablo secımlerınıze bayıldım ,internet uzerınden almıssanız adresını ögrenmeyı cok ısterım dogrusu..mutluluklar dılıyorum. :)

Ben tablo secımlerınıze bayıldım ,internet uzerınden almıssanız adresını ögrenmeyı cok ısterım dogrusu..mutluluklar dılıyorum. :)
Çok teşekkür ederim. Holdeki klimt in tablosu ikeadan dan o da. Salondaki de internetten ama siteyi inanın hatırlamıyorum.. Kavas tablo gibi bişeydi sanki.
Eviniz cok ferah iyi günlerde oturun.
Çok teşekkür ederim :)))

Elif hanım ben evinizin her detayını çok beğendim. Ben sslaklık edip evini koca eşyalarla dolduranlardanımSalonunuzun tam ölçülerini rica etsem yazabilir misiniz en boy şeklinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…