Artık yarımyamalak sayılmayan huzurlu evim:)

Çok begendim güle güle oturun...salonum için bende böyle bir masa ve sandelye takımı istiyorum siz nerden aldınız acaba ve mahsuru yoksa ne kadara
İkea canım. Masa ucuzdur 350 falan saniyorum sandalyelerin tanesi 180 falan di. Masa cok sade ve kucukmus gibi geliyor bundan oturu ama 10 kişi yemek yiyebiliyoruz rahatça. Tavsiye ederim:)

İkea canım. Masa ucuzdur 350 falan saniyorum sandalyelerin tanesi 180 falan di. Masa cok sade ve kucukmus gibi geliyor bundan oturu ama 10 kişi yemek yiyebiliyoruz rahatça. Tavsiye ederim:)
Güle güle kullan cnm çok güzel İkeada görmüştüm bu sandalyeleri ama belki başka biyerden almışsındır diye düşündüm o yuzden sordum cnm memnunsan ne güzel...benim ne yazıkki ikeadan aldıgım ahşap kırmızı sandalyelerim hem soyuldu hemde sürekli bozuluyor almam gerek ama ikeayaya tövbe ettim artıkama sen memnunsan bikez daha düşünebilirim belki benimki ahşap oldugu için öyle çıktı seninki plastikmiş belki aynı sorunu yaşamam

Aynen canim esnek bi de. Bi tek parmak izi bırakıyor tozlarini alıyorum haftada 1 2. Memnunum genel olarak. Gerçi daha 2 yıl oldu alalı şimdilik iyi bakalım.
güle güle otur. çok güzel evin özellikle yemek masan çok hoş.
Teşekkür ederim arkadaşım. Sade eşyalar bulmak o kadar zor oldu ki:))

Eminim senin evin de çok güzeldir arkadaşım. Bi kere güzel bebeğin evinin en şahane varlığı:)) çok teşekkür ederim.

Yok.. Maalesef içimden geldiği gibi döşeyemedim ama umudumu da yitirmedim. :) Bir kızım var zaten şu an o neşelendiriyor. Kardeşi de gelince iyice şenlik olacak ev.

Salonda ki masa sandalye halı ve koltuk aynı

Koltugum beyaz renk

Sandalyeler eflatun

Ortadakı masam beyaz

Tv unıtemde hafıf benzıyor

Sandalyelereı temızlemek çok zor ama ıkı küçk ufaklıkların parmak izleri oluyor hep

Elimde bez siliyorum sürekli

Ben de atmak istiyorum resimleri ama kayıtlı oldugumu bılenler var mesajlarıma ulasırlar dıye vazgecıyorum

Çok çok beğendım

Güzel günlerde kullanın

Teşekkür ederim diyim o zaman zevktasim:))) anlattığın kadariyla bile evin çok güzel :)

Yatak odasındaki makyaj masası da mı ikeadan hangi modeldi?
Takım almaktansa böle parçaları birleştirmek gerçekten çok hoş olmuş insanın içine siniyor güle güle oturun.

Teşekkür ederim diyim o zaman zevktasim:))) anlattığın kadariyla bile evin çok güzel :)
Tesekkür ederim beğenerek kullanıyorum Rabbım herkese nasıp etsın

İkea can ya ben neredeyse herseyi oradan alıyorum

Hamılesın gördüğüm kadarıyla sağlılkıca kucağına alırsın inşallah

İkeanın parmaklı beşiğini kullandım oda çok kullanıslıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…