Artık yarımyamalak sayılmayan huzurlu evim:)

merhaba güle güle oturun çok güzel.. bebek odanızı da paylaşır mısınız fikir olması açısından

BA YIL DIMMM çok zevklisiniz sade ve ferah ve huzurlu temizliğini ve düzenini hep koru canim binada guzel belli evin içinde güzel eşyalarda güzel daha ne olsun birde sizinse ohhh superr

maşaallah
cidden zevkine hayranım..
huzurlu sağlıklı ömürler dilerim...

buarada takip ettiğin ig da felan ''hamile anneler var mı bu konuyla ilgili takip ettiğin kişiler var mı_?

maşaallah
cidden zevkine hayranım..
huzurlu sağlıklı ömürler dilerim...

buarada takip ettiğin ig da felan ''hamile anneler var mı bu konuyla ilgili takip ettiğin kişiler var mı_?
Çok cok teşekkür ederim.
İg nedir ? İnstegram mi? :)) teknolojik konularda kitim biraz :))) sadece facebook hesabım var mart anneleri diye bir grup var onu takip ediyorum.

o kadar çok beğendim ki evini maşallah allahım ağzınızın tadını bozmasın en sevdiğim ev tipi fazlalıksız derli toplu .

Ba-yıl-dım, harika ,herşey o kadar uyumlu ki,mutlulukla oturun.
Bende birkaç tüyo aldım.Bebek odasını da çok merak ettim.
Çok teskkurler:))) bebegimiz ilk 6 ay odasında yatmayacagi için mobilya hali ve perdelerini aldik oylece kuru kuru duruyor yavaş yavaş dekore ediyoruz. İnşallah bitince onu da paylaşırım :) teşekkür ederim tekrardan :*

Reactions: Sim

Merhaba evinize bayıldım salon masanızın ikeadan olduğunu yazmışsınız ama ikeadaki bu model masa 135 cm kadar sizinki daha büyük görünüyor modelini hatırlıyor musunuz acaba :)

merhaba elif,
bebek odası dekorasyonunu paylastın mı burada, merak ettim göremedim de, fikir almak istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…