Artık soğudum

ayrilamiyorum ve artık içimden gelmiyor ona bakmak sarılmak çok yoruldum.. ağladım azarladı gelmedi sarilmadi şimdi gelse sarilsa artık çok geç diyorum onlar hepsi içimde kaldı kendi kendime neşelendim ona bile kızdı hep bişey aradı , disardayim yürüyoruz şarkıda var dans etmeye başladım böyle neşeliyim sonra bana kızdı sen deli misin FLN diye bende evet deliyim dedim sonra hastaneye yatiralim ozaman FLN dedi işte beni durutmak istedi dans ettiğim için bende durdum sonra işte moralimi bozdu sonra kendi cekirdek çitledi üstüme atıyordu inadına yani bilmiyorum artık valla yapamıyorum da ne diyim ben artık bıktım yani gerçekten soğudum tüm anlamıyla . çok neşeli biriydim ben çok sakindim ve gün geçtikçe agresif biri olmaya başladım çok üzülüyorum ama yapacak biseyim yok ben belirsizliklerinden bıktım bir gün bana hayatı cehennem ediyor ertesi gün hiç birşey yokmuş gibi çok iyi davranıyor ama benim içimden gelmiyor artık. Üstelik çocuğum yok severek evlendim ama gel gör ki ayrilamiyorum hem kendim hem etrafın lafı falan bilmiyorum valla napicam.
ben pişman oldum evlendiğime ben gülmek istiyorum neşeli olmak istiyorum ağlasamda yanımda olcak birini istedim bir omuz istedim ama olmadı artık da öyle olmasada olur. Ben nasıl yapcam bilmiyorum sevgide var ama öyle soğudum ki şimdi bana sözleri bile içten gelmiyor canım lütfen bişey söyle

Ailem destek olur demistin konusmadin mi onlarla hiç ?

Eşinize dağdan mı geldin diye ilk siz mi dediniz ?
Sürekli kavga edip ilk onun özür dilerim demesini mi bekliyorsunuz

Eşinize dağdan mı geldin diye ilk siz mi dediniz ?
Sürekli kavga edip ilk onun özür dilerim demesini mi bekliyorsunuz
Yok ben demedim öyle bişey valla o kendi diyor , hayır tabiki bende özür diliyorum ama konu kapatılıyor her zaman hiç konusmuyoruz çözmek için iletişim yok zaten

Istemezse boşan. Ne yapacaksın başka? Yavrum senin kafan niye bu kadar az çalışıyor? Garip garip sorular soruyorum. 16 yaşındayken tanıdığım adam değil diye ağlıyorsun.
Merhaba terapiste gitmeyi teklif ettim niye deli miyiz falan dedi ve ilişkimiz de ne var dedi, sonra dedi giderim ama 5 kuruş para vermem dedi . Sonra çabalicam diyerek yine kandırdı öyle

Merhaba terapiste gitmeyi teklif ettim niye deli miyiz falan dedi ve ilişkimiz de ne var dedi, sonra dedi giderim ama 5 kuruş para vermem dedi . Sonra çabalicam diyerek yine kandırdı öyle
Çabalamayacak.

Psikolojik destek almayı akıl sağlığında problem olarak gören bir davarla niye evlendin?

Giderim ama 5 kuruş vermem demek, karım ödeyecek ama çalışmıyor. Artık kendini satar da mı öder ne yapar bilmiyorum demektir.

Sen devam et bu davardan çocuk sahibi olmak için çalışmaya.

Istemiyorum ben ondan çocuk sahibi olmak, onuda istemiyorum artık ama şans vermek istedim seviyorum diyor beni aşaliyorsun diyor bana değiştin diyor ne yapabilirim ki ikimizde suçluyuz diyor.
Evlendim ama ben bilmiyordum onun böyle olduğunu .
Ne yapmam lazım şimdi

Terapiye gitmezseniz kendi başınıza çözemeyeceksiniz. Bu da zaman kaybı olacak. Giden gün ömürdendir demişler. İyi düşün.

Terapiye gitmezseniz kendi başınıza çözemeyeceksiniz. Bu da zaman kaybı olacak. Giden gün ömürdendir demişler. İyi düşün.
Yani o para vermek istemiyor diye onu da zorlayamam . Doğru zaten çok yoruldum ama artık nasıl bitiririm bilmiyorum hep biseyler oluyor ayrilamiyoruz

Kime ne anlatıyorum ki? Devam kuzum bırakma evliliğini. Sarıl sıkıca bulunmaz hint pipisine.
Anlıyorum gerçekten ama benim için çok zor bişey nolur ben ayrılmak istiyorum ama kolay olmuyor gerçekten herkes bişey dicek ve en son olayından sonra tamamen soğudum, disardayim yürüyoruz şarkıda var dans etmeye başladım böyle neşeliyim sonra bana kızdı sen deli misin FLN diye bende evet deliyim dedim sonra hastaneye yatiralim ozaman FLN dedi işte beni durutmak istedi dans ettiğim için bende durdum sonra işte moralimi bozdu sonra kendi cekirdek çitledi üstüme atıyordu inadına yani bilmiyorum artık valla yapamıyorum ama çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…