Artık soğudum

Daha cok gencsin gercekten evlilik icin hic dogru yaslar degil.
Meslegin var mi, bir isin var mi?egitim durumlarin nasil?senin yasinda gencler universiteye gidiyor ya da hazirlaniyor.
Esin de cok genc, cocuk icin cok ama cok erken .siz evcilik oynama hayalleriyle evlenmissiniz ama dunyaya bir canli getirmek bambaska bisey.

korunmaya devam et ve cocuk yapmayacagini daha cok genc oldugunuzu kendini gelistirmek istedigini söyle . okumak istiyorsan üniversite sinavlarina hazirlan yada hayalinde bir meslek varsa meslek egitimine yönel. illa bir yerlerden diploman olmasi gerekmiyor . ciraktan baslayabilceginiz bir sürü meslek grubu var. bunlari da istemiyorsaniz oldugunuz yerde ki halk egitim merkezlerini ziyaret et. eminim o yasinin verdigi enerjiyle yapabilcegin , yapmak isteyebilcegin bir sürü secenek bulursun , bagimsizligini kazanmaya calistigini görecek olan kocan da kendine ceki düzen vermeye baslar eger deger veriyorsa , yani her durumda kazancli cikarsin . baktin 3-5 yilda hic bir yere gelemiyorsunuz , meslek edindigin icinde kendine güvenin olur. hersey iyi olsun senin icin .

Korkuların sebepleri açıklarsanız biz yardımcı oluruz da neyden korktuğunuzu tam olarak anlamıyoruz ailen ne diyor bu konuda? Sana destekler mi? Evliliğinizde bu zaman boyunca mutlu değilseniz boşanın size bir faydası olmaz tam tersi zamanından olacaksınız

19 yaşındaki haliyle nasıl bir olabilir ki, çok normal ilk tanıştığınızdaki kişi olmaması.

Söyleyin çocuk istemediğinizi üzülsün, siz üzülmüyo musunuz sanki o "dağdan geldim" diye bahane edince. Kimse bahane bulamaz yaptıklarına. Düzelmek zorunda. Dağdan geldiyse de artık ev hayatını öğrenecek

Bir an okurken kendi evliligim sandım.
Adamın mayası bu canım aksini bekleme.
Benim kocam da öyle ne sarılır , ne öper ne elimi tutar. Sorsan içinden seviyor, sevmese evlenir miydi?
Kaç kez konuştum, anlattım ama yok degismiyor çünkü mayası bu. Sende ya bu deveyi gudeceksin ya bu diyardan gideceksin.

Bu arada sonra ne oluyor biliyor musun
Arkadaşın dostuna eşi güzel kelimeler söyleyip sarilirken sen elinde mendil onları izliyorsun.

Ve onların hepsi hala çocuk.

Konu sahibi gibi

2 senedir evlisiniz, 22 yaşındasın? buraya kadar normal diyelim hadi. daha öncesinde 6 senedir "tanıyordum" diyorsun. sen 14 yaşındayken neyi kimi tanıyacaksın tam olarak ya? daha siz büyümemişsiniz ne çocuğu sakın topluma çocuk falan kazandırmayın. iletişim çocukla beraber gelir zannediyor insan arkadaşına bile kıyamayıp sarılır senin "dağdan inmiş" koca da tık yok

kız K kbra558 sen buraya da mı damladın? ay insanların yakasından düşemeyen biri olduğunu bu kadar kanıtlamasaydın ya açtığın konuda neden hala tilkinin sana döndüğü belli. niye terk edilip başkasını tercih ettiği de belli oldu bari başkalarının konusunu kirletme hadi sen kumacılık oyna

çok oldun ama ya sıktın

Bence ikisi de dağdan inmiş bu kadar erken evlenmenin mantıklı başka bir açıklaması olamaz. Hadi eski jenerasyonu zorluyorlardı okutmuyorlardı evleneceksin diyorlardı. Bu yeni kuşak nasıl bu kadar evlilik delisi ben anlamıyorum. Yahu üniversite oku bi çevren olsun gençlerle gez dolaş hayatını yaşa dimi.' Yoook ben koca parası yicem, ben evde beklicem ben çocuk doğurcaam' bu moddalar direkt çok rahatsız edici.

katılıyorum, fazla insan tanımadan ilk gördüğüyle evlenmek istemiş bi yere kadar anlaşılabilir ama en azından okulu bitirmesini falan bekleselerdi asla böyle olmazdı

Çok teşekkür ederim ablacım valla aynen öyle konuşamıyorum malesef yani , haklısın gerçekten en fazla iki ay konuşur ne olcaksa olsun artık aynı olursa ben bitirmek isticem

Evet doğru yaşlar deyil ama yaptım o yanlışı malesef , okumadım ben bıraktım , aynen öyle valla etraftada herkes soruyor eşimde çok istiyor artık bıktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…