Artık soğudum

canko68

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2024
88
10
22
Eşimle iki senedir evliyiz severek evlendik daha önce 6 sene tanıdım ama hep konuşmadık ve aslında ilk tanıdığım insanla evlendiğim insan bir deyil buna alışmam çok zor oldu sürekli kavga ve beni anlamaması çok zoruma gidiyor sevgisini bile hissedemiyorum bazen düşünüyorum bu adam beni seviyor mu gerçekten çünkü ağladığımda gelip sarilamiyor bile ne yaşadıysak hem kendimi kendim iyileştirdim, en son olarak ona konuştum beni anlamadığını söyledim bana çok değiştiğimi söyledi nasıl anlaşılır anlat bana diyor ben dağdan geldim köyden geldim bilmiyorum diyor , sonra zaten gitti yine oturdu telefonunu açtı video izliyordu bende oturdum bana konuşmasını bana sarılmasını bişey yapmasını bekledim olmayınca gittim yanından. Şuan biliyorum beni yine anlamıyor ama kavga da etmiyoruz artık bilmiyorum korkuyorum yani kavga edip ayrılırsak nasıl olur bilmiyorum ben 22 yaşındayım o 25 . Ve çocuk yok , o çocuk istiyor bende istiyordum ama artık hevesim yok bilmiyorum şuan istemiyorum yani çocuk olsa beni anlicak mi diyorum değer hissettirecek mi bilmiyorum sizce ne yapabilirim . Artık hiç birşey içimden gelmiyor yani ne olacaksa olsun diyorum.

Anlaşamadığın adamdan "dağdan indiğini de kabul etmiş" çocuk yapmayacaksın heralde değil mi? Ağlarsın sonra
Boşanacağım bebeğim var diye
Siz önce karşılıklı birbirinizi öğrenmeyi tanımayı deneyin bebeğe gelene kadar

Çocuk olunca bazı ilişki dinamikleri bu sürece uygun olmaz.
Sizin de bu süreçte düzeleceğiniz mümkün değil çocuk fikri 5 10 adım sonraki planda olsun.

22 yaşında derdiniz evlilik olmamalıydı diyeceğimiz 17472818228. kişisiniz neyse daha iletişim kuramıyorsunuz ne çocuğu? Mümkünse korun, ilişkiyi oturtmadıkça çocuk yok de bakalım ne yapacak…
Evet çok pişman oldum zaten evlendiğime yaşım değildi ama artık çok geç, korunuyorum ama o çok istiyor etraftakiler de sürekli sorunca işte.. öyle dicem gerçekten ama kırılır diye düşünüyorum

Mesele nedir?
Nelerden cikiyor tartisma?
Yani herseye alinip surekli neyin var diyip sarilmaya calismasini beklemek tuhaf olur
Cocuk ise aranizdaki iletisim sorunlari cozmeden sakin dusunmeyin derim
Herşeyden çıkıyor mesela benim sigara içmemem için bile kızıyor sonra küçük küçük şeylerden de, düşünmüyorum ben şuan ama o istiyor

Ben istemiyorum artık en azından şuan ama o çok istiyor. Ona konuştum dedim konuşalım anlaşalım ama bilmiyorum çok çaba sarf ettiğini de görmüyorum .

çocuk olunca hiçbirşey değişmiyor herşey aksine daha da beter oluyor böyle bir evlilikte. çocuk yapmayın.

Herşeyden çıkıyor mesela benim sigara içmemem için bile kızıyor sonra küçük küçük şeylerden de, düşünmüyorum ben şuan ama o istiyor
E cocuk dusunuyorsan zaten sigara icmemen lazim
Sagligini dusunuyor olabilir mi?
Sirf elalem soruyor diye de cocuk yapilmaz
Once bi evliliginiz otursun aceleniz yok 22 yasinda ben corabim nerde diye anneme soruyordum yani

22 e bir zahmet tanıştığınızdaki adam olmasın.

Aranızda iletişiminiz yok. Seni anlamadığını söylüyorsun boşan düzelmesini bekleme. Senin bu yaşta evliliğr değil öğrenci olman şuan üniversite okuyor olmalıydın

E cocuk dusunuyorsan zaten sigara icmemen lazim
Sagligini dusunuyor olabilir mi?
Sirf elalem soruyor diye de cocuk yapilmaz
Once bi evliliginiz otursun aceleniz yok 22 yasinda ben corabim nerde diye anneme soruyordum yani
Tmm da kendiside içiyor ben ona karışınca kızıyor.
Doğru haklisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…