Artık ocak annesi değilim..

hfzhfz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
204
1
merhabalar..
bugüne kadar doktorum adet günümden geç hamiş kaldığımı söylediğinden dolayı ocak annesi olacağımı sanıyordum.ama şuan doktorumu değiştirdim ve allah kısmet ederse ocak değil aralık annesi olacağımı öğrendim. eğer bebişim acele edip erken gelmezse yada birazdaha kalmaya inat etmezse 18-22 aralıkta bebişimi kucağıma alacağım.
bu haberi duyunca bebişimi beklediğimden daha erken kucağıma alacağım için çok sevindim ama o günün dahada yaklaştığını öğrenince birazdaha korkmaya başladım.:1shok:
allahım benim ve bütün hamiş arkadaşları bir çırpıda kurtarmak nasip eder , hamiş olmak isteyen arkadaşlarında kucaklarını boş bırakmaz inşallah..

Aslında çok güzel bir haber canım.. Keşke benim doktorumda bebeğini aralıkta doğuracaksın dese... Çok özledik... Biran önce bizimle olsun istiyoruz.. Ama tabi hayırlısı neyse o olsun... Sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil...

Allah yardımcın olsun, az kalmış....

ay ne guzel desene gunler kaldı mınıgını kucaklamaya :)) ben şimdiden tebrık edeyım senı :)) allahım yavrunuzu guzel gunlerle mutlu mesut buyutmayı nasıp etsın
yavrunun sansı bahtı hep acık olsun...

Allah yardımcın olsun ve kolay doğum nasip etsin inşallah

maden istiyorsun o zaman gözün aydın canım
sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın inşallah
doğumunda kolay olur inşallah arkadaşım bi sıkıntı çekmeden kurtulursun

çok güzel bi haber olsa gerek bende senin durumunda olsaydım aynı heyecanı yaşardım eminim heleki son ayına girdimi insan günler geçmek bilmiyor gece uykuları geçmiyordu allah hepinizin yardımcısı olsun kızlar bir avazda kurtulursunuz inşallah.

Yerinde olmak isterdim açıkcası bende Allah kısmet ederse ocakta doğuracağım ama aralıkta olmasınıda isterim doğrusu llah sağlıklı sıhhatli kucağına al inşallah.

canım ocak annelerini pek çoğu aralıkta doğum yapacak bende aralık 20 gibi falan sezeryanla doğum yapıcam R abbim bebişlerimizi sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin işallah

hadi hayirlisi canim,ne guzel az kaldi bebisine kavusmana..
inanirmisin bize zaman gecmiyor...gunler yil oldu(

canım güzel dileklerini allah kabul eder inşallah.ama ne güzel hayatım bir gün önce bile olsa bebeğine erken kavuşacak olman çok güzel.allah yardımcın olsun hayatım doğumunda.çok az kalmış.

allah senin iyiligini versin
insan öyle baslik acarmi hic
basligi gördüm kötü bisey var sandim :mymeka:
cok sükür degilmis
rabbim bebisinede sanada uzun ömürler versin ,saglikla bebisini kucagina almak büyütmek nasip etsin :Saruboceq:
simdiden seni tebrik ederim aralik annesi :1hug:

doktorum banada 28 aralık sezeryan tarihi verdi ama ben biraz daha tutup ocakta doğurmayı istiyorum.yaşı küçük olsun diye tabiki. bakalım hayırlısı.aslında biran önce gelsin istiyorum ama 1 yaş 1 yaştır değilmi:)

hayırlısı olsun canım.
önce sağlık,allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…