Artık normal hissetmek istiyorum!

zgendr

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
128
17
24
Merhaba arkadaşlar. 26 yaşındayım yaklaşık lise birden beri panik atak ve okb ile savaşıyorum. Ara ara artan ara ara azalan ataklarım oldu ama illa kullandığım ilaçlarım ve çok yoğun zamanlarda aldığım terapilerde oldu. Son bi kaç aydır kafamda özellikle işe gideceğim gecenin akşamında ben uyuyamayacağım işe uykusuz gideceğim ve oradaki insanlar bilmediğim bir konuda bir şey sorduğumda beni dışlayacak gibi hissediyorum yada arkamdan kötü konuşalacak bana kızacaklar gibi. Part time çalışıyorum haftada bir iki gün işte oluyorum. Sağlıkçıyım. Önceki iş yerimde iş arkadaşlarım çok gergindi ve sanırım çok etkilendim. Hep bir suçlama tarafları vardı. Bende artık normal bir insan gibi hissetmek istiyorum. İki gece önce uyuyamadım. Uyku ilaco almama rağmen kalbim çarpıntı şeklinde attı durdu. İki üç saat uyku bana yetmeyeceğini düşünüp daha çok uyumak istesemde strese sokup uyuyamadım uyuyamadıkça stres oldum durdum. Aslında işe gidince bir iki saat sonra ortama alışıyorum ama gidene kadar tam bir işkence. Lustral kullanıyorum. Şimdi iki gün sonra işe gidicem ölüyorum ölüyorum diriliyorum. Hep aklımda uyuyamazsam. Doktorum gebelikte kullanırsın diyerek atarax a geçmemi istedi. Adaçayı önerdi. Aldım içeceğim. Bakalım bana etki edecek mi? Ah ah keşke bende dertsiz tasasız hissedebilsem. Keşke keşke. Son bir kaç aydır hayattan bıktım. Adet oldum acaba diyorum onların verdiği bir yorgunluk mu? O kadar çok imreniyorum ki kafasını koyup hemencecik uyuyana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…