Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Artık dert etmiyorum!

buket3406

L&M Delisi
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2011
422
9
21yasinda 160 boyunda minyon yapili bi kızım. daha lise başlarında benim gögüslerim arkadaşlarımın yarısi kadardi hep buyuycekler sandim ama hala minicikler:) 75 dolguluyu anca dolduruyorum gogus 83 gogus alti 72 ama bu fark nerde ben bilmiyorum elimi attigimda elimi dolduruyo ama sutyensiz tsort giyince ergenlige yeni giren kizlar gibi. herneyse gelelim konuya masaji hayiti vs denemeye kalkistim ama kimsenin gercekten buyuk bir etki almadigini gorunce biraktim. surekli dert ettim dolgulu sutyen kullaniyorum evlensem ne olur diye. dolgulu sutyenin bu havalarda cekilmez oldugunu bu bolumu okuyan herkes iyi bilir. bir de biri ellese hissetmem sungerden.sonra bi yerde destekli yarim aklet gordum ve aldim. ince bi sungeri var inanilmaz rahat.ufak gorunmelernide umursamiyorum. bir donem cok kucuk gogsler modayms kadinlar kucuk gostermk icin ugrasiyorlarmis. yani guzeli cirkini bize zorla dayatiyorlar. hepimizin heryeri farkli tek bi guzel kavrami olsa dunyada herkesin kabul ettigi bikac guzel olurdu.ama guzellik goreceli herkes farkli. farklarimiz bizi biz yapan. o yuzden estetigede karsiyim. eger sirf kucuk gogusluyuz diye bizden vazgececek yada sirf buyuk gogus icin bizimle olan erkek olmasin zaten. demem o ki kendinizle barisin daha guzel olan baska yerlerinizi ortaya cikarin. gobeginiz varsa eritin daha dik yuruyun bu otlardan dha etkili inanin :)

X