Artık değişmek istiyorum

plectinsmoke

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2018
1
0
24
Merhaba ben 18 yaşındayım aslında çirkin biri değilim ama bakımsız olduğumu düşünüyorum makyaj yapmayı sevmiyorum ve yapmıyorum doğal güzel olmak istiyorum ama saçlarım uzamıyor ve çok çabuk yağlanıyor çok bakımsız görünüyor tırnaklarım keza öyle yüzümde çok sivilce yok ama aşırı derecede gözenek var ve bunlar bana kötü hissettiriyor. bir başka şey ise namaz kılıyorum bu yüzden günde birçok kez yüzümü yıkıyorum ve yüzüm kuruyor, saçlarıma su değdiği için daha çabuk yağlanmaya başladı. tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

:) sen boyle guzelsin bosver

Cildin için CC krem yada BB krem kullanabilirsin. Fondöten kullanma sakın.
Saçlar her kadının sorunu maalesef. Sağa sola at o zaten kendi şekil alacaktır.
Kendinle barış kuzum, çok minnaksın henüz :)

18 yaşımda hiç makyaj yapmıyordum. 25te filan başladım makyaj yapmaya. 18 erken zaten.
saçların uzunluğunun bakımlı olmakla alakası yok.
yağlanıyorsa yıkma sıklığını azaltırsan yakında daha geç yağlanmaya başlar. saçını yıkadığın su çok sıcak olmamalı. ayrıca düzleştirme, maşa vs yapıyorsan bunları da azalt çünkü ısı verici işlemler saçı yağlandırıyor.
gözenekler için de çeşitli sıkılaştırıcı kremler var ama hiç kullanmadım.

Saçların yağlanması için bir cildiyeye uzmanına görün aşırı hızlı yağlanıyorsa çözüm önerir, 2 günde bir işe herkesin öyle neredeyse, çok gençsin bb veya CC krem kullan yüzünü dengeler, tarzını yenile, alışveriş yap, kitap oku kendini geliştir özgüven güzellikle değil donanımla olur.Okulunu oku, meslek edin, güçlü kadın ol ve kendinin kıymetini bil yolun çok başındasin

Cildin icin bi doktora görün zaten yeterince sorunluymus birde burdan verecegimiz tavsiyelerle daha beter yapabiliriz :)

kaliteli ürünlerle kolaylıkla bu sorunlardan kurtulursun tatlım, böyle de çok güzelsindir ama daha fazlasını istiyorsan biraz kendine önemvermen gerekiyor bakımına yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…