artık buralardan kaçasım var..

Latinachica

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2011
405
957
35
o kadar bunaldım ki...kaç yazdır yaz okuluna kalıyorum ve bulunduğum yerden çıkmadım.okulla beraber aynı zamanda çalışıyodum.okuldu işti evdi stresten patlamak üzeriyim.dinlenmeye çok ihtiyacım var.
şöyle bol yeşilli güneşli sadece denizin dalgasını dinleyebilceğim huzurlu bi yer istiyorum kızlar.ama iki sorun var birincisi öğrenci olduğum için uygun bi yerler olmalı ikincisi yanımda gelebilcek kimse yok büyük ihtimalle tek gidicem.böyle bişey daha önce yapmadım o yüzden tedirginim güvenli bi yerl olmalı yani...
bildiğiniz önerebileceğiniz yerler var mı??

bütçen ne kdr mesela günlük ne kadar harcama yapabilirsin ve kaç gün istiyorsun? yol ücreti de önemli.
bunları yazarsan yardımcı olmak isterim

bütçen ne kdr mesela günlük ne kadar harcama yapabilirsin ve kaç gün istiyorsun? yol ücreti de önemli.
bunları yazarsan yardımcı olmak isterim
teşekkür ederiim:)gönül isterdi ki 1 hafta -5 gün falan olsun ama fazla masraf olsun istemiyorum.3 gün yeterli.ben ankaradayım güney veya ege olursa daha da mutlu olurum.pansiyon tarzı bi yerde olabilir hani yemeği falan kendim yaparım ama güvenilir ve yeri güzel olsun yeter ki

nasıl bir yer tercihndir butik normal hangisi ve hangi bölge?
butik daha uygun olur tabi benim için..güney veya ege düşünüyorum

fazla masraf derken bu yaptıgın şey ile dogru orantılı değişir güven problemin olmasın cok kötü bi yer olmadıgı sürece bir sorun yaşamazsın ama masrafı belirlemelisin örnegin hersey dahil olursa değer ama yok yemegi kendim yaparım dersen bir cok şeyden uzak kalırsın hem aynı masrafı yaparsın? sana ulaşım acısından antalya kaleiçi olabilir side de daha cok cocuklu ailelere yöneliktir daha rahat edersin turon9 a bir baksana sitesine

aslında haklısın siteye baktım 50 liraya günlük güzel yerler var her şey dahil falan.bu site güvenli mi biliyo musun

oradaki her otele de güvenme hizmet acısından istersen begendigin otelleri otelşikayet otelreferans ve hotelşikayetten inceleyebilirsin biz 2 kere tatile cıktık ve hiç bir problem yasamadık turon9 ile kemeri tercih etme tek bay kabul eden oteller cogunluktadır tek bay kabul edilmemesine dikkat et turon9 ücret acısındanda en uygun sitedir

alanya taraflarını düşünebilirsin butik otel var bir tane sitesine bak istersen www.augustovilla.com bi bak istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…