artık bende istiyorummm

Patricia

sil baştan başlamak gerek
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
2.892
13
43
:CüvCüv:
YYaaa görümcem 15 güne kadar doğum yapacak, allah analı babalı buyutsun . bende istiyorum yaaaa yeter artık senelerdirrrr neden olmuyorrrrrrrrr-tatlicadiarzu-
ilk defa 2 ay önce doktora gittim prolaktin yuksekmiş. iki aydır kullanıyorum . artık düşsünde bi bebişim olsun yaa. her ay eşimin gözlerindeki o parıltılı bir haber bekleme hevesi ve regl günümde umutlarımızın suya düşmesi senağlamasenağlama
bu ayda deneme yaptıktan sonra eğer tutmazsa hsg çektiricem, allahım nolur tuplerim tıkalı çıkmasın. mubarek ramazan gününde allah hepimizin kucağına hayırlı evlatlar versin noolluurrr çok içim yanıyor artık :enbuyukkk:

amin bende 4 sene bekledim geçen hafta gebelik testi yaptırdım pozitif çıktı cumartesi düşük yaptım kimyasal gebelik dendi çok üzüldüm allah hayırlısını versin inşallah

istemekle olmuyor bende istiyorum ama istemekle olmadığını anladım sadece dua etmek ve allahtan dilemek başka çaremiz yok

inş isteyen herkes kavuşur tabi bendee

isyan etme
inşallah en kısa zamanda allah sanada nasip etsin

kızlar ben daha çok yeniyim sitede...sürekli çocuk istegiyle yanıp tutuşan kişileri görüyorum bu sitede..
Allah hepinize nasip etsi inşallah sürekli dua edin ve bizde edelim...merak ettiğim kaç yıldır çocuğunuz olmuyor..?

Allah inşallah isteyen herkeze şu mübarek ayda el açip dua eden herkeze sağlikli hayirli evlatlar nasip etsin..allah büyük o ol deyince oluyor herşeyin bi zamani var..sadece sabirr...ya seni sizi çok çok iyi anliyorum bende zaman zaman ayni şeyleri hissetsemde elden bişey gelmiyorr....allahima siğindim bu mübarek günlerde bol bol dua ediyorum....inşallah o zaman gelmiştir artik diyorum yeter ki sağlikli hayirli evlat olsunn..allah bizlere de verecek inşallah.seninde tüplerde hiç bi sorun çikmaz inşallah herşey temiz çikar..en kisa zamanda bebeğine kavuşman dileğiyle....

CANIM BENİMM 2 YILDIR OLMUYOR ALLAH ŞÜKÜR HİÇ BİR SORUN YOKK...AMA OLMUYOR İŞTE ..ALLAH DAHA NASİP ETMEMİŞ DEMEK Kİ..ZAMANI GELMEMİŞ İNŞALLAH ŞU MÜBAREK AYDA DUALARIMIZI KABUL EDER...EĞER SENE SONUNA KADAR OLMAZSA 2009 BAŞI GİDİCEM DOKTORA ARTIK YUMURTLAMA TAKİBİ Mİ OLUR AŞILAMA MI OLUR BİLMİYORUMM..HAYIRLISI HAKKIMDA :enbuyukkk:

Allah hepimizin yardımcısı olsun kızlar bu mübarek günde Allah nasip eder de bebişlerimize kavuşuruz inşallah.Umudumu yitirmek istemiyorum.Yüzümüz gülecek bayram daha bir bayram olacak amin amin amin amin inşallah

merhaba arkadaşlar ben 3 yıldır evliyim 1,5 yıldır bebek istiyoruz yazın dr.a gittim hsg çekildi tüpün birinin ucunda hafif tıkanıklık ve kistik bi yapı varmış hsgyi geçen ay çektirdim bana ilk reglinde 2.gün gel sana ilaç vereceğim dedi ama ben bu ay regli olmadım 4ünde olmam lazımdı bugün ayın 8.i, hala bekliyorum dün çatladım bi test yaptım testte bi gün bile gecikse çıkar diyordu ama bende negatif çıktı ayrıca testin prospektüsünde negatif çıksa da 7 gün gecikirse d.ra gidin diyordu ben acaba hamile olabilirmiyim hsgden sonra adet gecikmesi olabilirmi, birkaç gündür halsizlik yorgunluk uyku hali var arada nadiren kasığıma hafif ağrı giriyor. Bunlar hamilelik belirtisi olabilirmi. Lütfen biri cevap versin meraktan çatlamak üzereyim.

Selam şekercik, bende geçen bi önceki ay 10 gün gecikme sonucu çok heveslenmiştim ama değilmişim.. İdrar testinde çıkmasada kan testinde kesin çıkar varsa, bence bekle bi kaç gün daha sonra bi test yaptır. Allah hakkımızda herşeyin hayırlısını versin..

Allah bu mübarek günlerde dualarını duyarda kabul eder inşallah canım,

allah herkesin gönlündekini versin .rabbim bu mübarek günler yüzü suyu hürmetine kimsenin kucağını boş bırakmasın:Saruboceq:

şekercik ben geçikmeden 2. gün sonra gittim pozitif çıktı 7.gün gittim kandada pozitif çıktı sonrasında 5 gün sonra bebişim düştü çok üzüldüm sen en iyisi 5 gün daha bekleyip git canım

şekerçik ben hsg çektirdim tüplerim ikiside tıkalı çıktı dktr açtı ama senin gibi adet geçikmem olmadı günümde oldum inşallah hamilesindir canım allah herkeze nasip etsin ...

arkadaşlar, öncelikle hepinize cevap yazdığınız için çok teşekkür ediyorum. Ama maalesef bugün 6. gündü ve adet oldum Bayağı hayal kırıklığı yaşadım, doktora yine gideceğim. Bana ilaç verecekti, bakalım neler olacak? Artık her yolu deneyeceğim, bu mübarek günlerde ben ve benim gibi bebek özlemi çeken herkes için dua ediyorum, adaklar adıyorum, umarım Allah hepimize hayırlı ve sağlıklı bebekler verir. İnşaalah hamile kalacağız, sağlıklı bebekler doğuracağız. Bakalım doktor ne diyecek? Gerçi daha hsgden önce ilk kez 5 gün gecikmişti, o zaman da dr bana 35 güne kadar gecikmeler normal sayılır demişti. Ama insan her defasında umutlanıyor, bir de bu işin manevi boyutu var. Ben artık her ay umutlanmaktan, acaba demekten, kendime dikkat etmekten yoruldum. Ama inancımı ve umudumu kaybetmemeye çalışıyorum. Bugün biraz yıkıldım ama çabuk toparlandım, demek zamanı var, belki bir sorun olacaktı, öyle olacağına böylesi daha iyi gibi kendimi teselli ettim durdum. ama içimdeki ateşi siz anlarsınız. Güçlü olmak zorundayız. dualarım sizinle arkadaşlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…