artık bebegım yok :(

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
39
6 haftalık guzel bır telas ıcerısındeydım ne guzel bebegım olacak dıyordum ısım arıyorduk bebegıme ama artık o benımle degıl hep benım yuzumden hıc dıkkat etmedım cok sonra ogrendım hamıle oldugumu dugune gıttım tepındım ev tasıdım nerden bılebılırdım bole olacagını neyse hayırlısı buymus demekkı

cumartesı gunu hafıf kanamam oldu keske ozel bır doktorum olsaydı sımdı bebegım belkı hayattaydı ama hafta sonuna denk geldı acıller ılgılenmedıler ozele gıttım bebek kucuk gozukkmuo haftaya gel dedıler eve geldım bebegım dustu

ıkı ay sonra hemen baslıyacam ALLAHIN ıznıyle bu sefer cok dıkkatlı olacam yerımden kalkmıyacam onceden kan testlerımı fılan yaptırcam neyse ALLAHIM her ısteyene versın darısıda en kısa zamanda benım ve ısteyenlerın basına

canım çok geçmiş olsun allah sabır versin işallah en yakın zamanda ikinci meleğini sağlıkla kucaklarsın

6 haftalık guzel bır telas ıcerısındeydım ne guzel bebegım olacak dıyordum ısım arıyorduk bebegıme ama artık o benımle degıl hep benım yuzumden hıc dıkkat etmedım cok sonra ogrendım hamıle oldugumu dugune gıttım tepındım ev tasıdım nerden bılebılırdım bole olacagını neyse hayırlısı buymus demekkı

cumartesı gunu hafıf kanamam oldu keske ozel bır doktorum olsaydı sımdı bebegım belkı hayattaydı ama hafta sonuna denk geldı acıller ılgılenmedıler ozele gıttım bebek kucuk gozukkmuo haftaya gel dedıler eve geldım bebegım dustu

ıkı ay sonra hemen baslıyacam ALLAHIN ıznıyle bu sefer cok dıkkatlı olacam yerımden kalkmıyacam onceden kan testlerımı fılan yaptırcam neyse ALLAHIM her ısteyene versın darısıda en kısa zamanda benım ve ısteyenlerın basına

canım cok gecmıs olsun hayırlısı buymus demek uzulme dıyecegım ama bılıyorum uzuleceksın yıne inş 2 ay sonra hemen hamıs kalırsın:Saruboceq::CüvCüv:

mızmızz herşeyin hayırlısı çok zordur eminim ama veren de alan da Allah(cc) inşallah ikinci bebegini en kısa zamanda alırsın kucagına canımm

mız mız
canım demek düşük yaptın
üzülme ne olur demekki sağlıklı bir gebelik değilmiş
inşallah yine hamile kalırsın
çok geçmişler olsun bitanem
habersiz bırakma

saol kılzarrrrrrr ınsallah dedıgınız gıbı ALLAH TEZ ZAMANDA VERIR SAGLIKLI BIR BEBEK

kızlar doktor kurtaj gerek yok dedı ınsallah ıcımde bısey kalmamıstır

Mizmizcim cok uzuldum. Yanlis cikmayi umjuyordum, kismet degilmis.
Ama bir sey soyleyeyim mi ev tasimakla vs hic mi hic ilgisi yok.

Ne kadar sakinirsan o kadar basina geliyro. tam tersi cesur ol. tamam ev tasima ama surekli teyakkuzda da olma.

burada dr lar hicbirseyden sakindirmiyorlar. Tr de aman yuksege uzanma, aman agir kaldirma. kaldirdiysan 30 kg kaldirmadin heralde.

canim hemen hatta gelecek ay bile baslayabilirsin. ben dis gebelik gecirdigimde sadece 1 ay korunma vermisti o da ameliyatli oldugu icin. yani icimde yara vardi.

bence sen yakinda gene hamile kalirsin. o sefer Allah tamamina erdirsin.

mizmizcim cok uzuldum tatlim gecmis olsun...hayirlisi buymus demek ki..uzme kendini...En yakin zamanda hayirlisiyla tekrar gebe kalmani ve bu sefer hayirlisiyla kucagina almani dilerim Yuce Mevlamdan..

saol kılzarrrrrrr ınsallah dedıgınız gıbı ALLAH TEZ ZAMANDA VERIR SAGLIKLI BIR BEBEK

kızlar doktor kurtaj gerek yok dedı ınsallah ıcımde bısey kalmamıstır

mızmızcım büyük geçmişolsun.. aynı şeyi bende 2hafta önce yaşadım...bende de kürtaja gerek kalmadı...hiçbirişlem yapılmadı..Dr geek duysaydı yapardı cnm meraketme...bana dr 3 ay korunun dedi ..aslında beklemek istemiorum ama blemiorumm..Allah hepimize en kısa zamanda sağlıklı bebişler versin inşallah

çok geçmiş olsun...hayırlısı böyleymiş demekki...üzüntünü hafifletmez ama...
inşallah en kısa zamanda yine olur bebeğin...

aşkito canım benim ya aslında böle şeylerin yani ne bilim ağırlık kaldırmaymış tepinmeymiş bvebeğin düşmesiyle alakası yokmuş yani bebekle alakalıymışeğer bebekte doğuştan sorun olcaksa çoğunlukla anne karnında ölürmüş sıkma canını hgerşeyin hayırlısı
Şeniz vereliniortak

geçmiş olsun
allah sana hayırlı,uğurlu ve inşallah sağlıklı bir evlat tekrar versin.
allah bugününü aratmasın.

X