Artan beyaz akıntı kızlar bi yorum

Petunyal1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2022
109
48
27
Kızlar selam ovulasyon ile takip edemedim ama doktorun dediği günleri değerlendirdik yoğun bir şekilde beyaz yapışkan akıntı geliyor böyle durum yaşayan varmı
Böyle olup hamile olduğunu öğrenen varmı yarf

ben gebeliğimi erken öğrendim 3+4te. beyaz yapışkan akıntım 5+3ten sonra başladı daha cok. regl öncesi de oluyor bu akıntı bu arada. ama gebelikte artarak devam ediyor genelde

Bende de beyaz akıntı var kremai kokusuz acaba hamılelık olabılır mı bu durumu yaşayanınız var mı bat 27 temmuz

Bende de gaz ve kabızlık var ha birde göbeğim atıyor mu diyim segriyor mu bi gergin karın altım valla bekliyorum bakalım
Valla bende bi ishalim bi kabızım asla ortası yok şuan dkdkdkdjkd ve bugün ovulasyon testi yaparken idrarımı fark ettim beyaz beyaz tortular var bir sürü neyin nesi bilmiyorum bata 4 gün var

Benimde vardı yapışkan beyaz kokusuz çok yoktu kremsi inşallah sizlerin de bebisleri vardır ama regl öncesi de gelir o inşallah bebektir bu ay burada ki herkes hamile kalır aminn not: (isteyen herkes ) dua da detay önemli şimdi sutenengiller de hamile vs kalır aman

Bende de sarımsı bi akıntı vardı birkaç gündür onun dışında hiçbir belirtim yok adet öncesi göğüslerim çok acırdı şimdi o da yok öyle dümdüz bekliyorum bat 2-4 Ağustos arası

Ayy amin inşallah 1.5 senedir deniyoruz olmuyor hiçbir problem de yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…