Armutlu tatil köyüne gidenler...

ErGiNSeNa

Umuda yolculuk..
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2010
13.079
15
Arkadaşlar ARMUTLU TATİL KÖYÜne giden varmı aranızda nasıl bir yer ben tesettürlüyüm bilgisi olan varsa bilgi verebilirmi?

tatil bölümüne açarsan konyu belki ordakiler yardımcı olabilir sana.umarım güzel bir yerdir. iyi tatiller.

ben gittim, oraya.
çok güzel bi yer. huzur ortamı gibi. dairelerin içinde termal su var.havuzu var sadece bayanların girdiği.yemeğini falan dairende yapıyorsun.kafanı dinleyip, yürüyüşler yapabileceğin bir yer...

günaydın cnm ben Allak nasip ederse pazar gunu gidicem giderken yemek hariç yanımıza almamız gereken bişey varmı mesele el ve bulaşık sabunu havlu gibi...

ben havlu,sabun falan almıştım, ama orda da vardı sanırım.ben pek kullanmadığım için ordakileri o yüzden almıştım.bulaşık deterjamı da al yanına.boş bir ev var gibi düşün.ama gerçekten huzur buluyorsunuz.

Canım çok güzel bi yer ben gittim.
Ancak çok paran olmalı, çünkü havuzlar ve bazı spor aktiviteleri paralı.
Odaları falan çok güzel kafayı dinlemek adına çok güzel bi yer.
Ama dediğim gibi para konusunda hazırlıklı olun

az çok duydum bunları ama sanırım havuza girerken bir defa ödeme yapıyosun istediqin kadar kalıyorsun yani sınırsız birde özel ebeveyn havuzu varmış bilginiz varmı bu konuda

benim otelim var orda süper bir yer tavsiye ederim otelime beklerim yazın ailece gideceğiz hamileyim işallah oğlum doğdunda tatilimizi orda yapacağız

az çok duydum bunları ama sanırım havuza girerken bir defa ödeme yapıyosun istediqin kadar kalıyorsun yani sınırsız birde özel ebeveyn havuzu varmış bilginiz varmı bu konuda

havuzlar seanslı yani atıyorum 9dan 12 ye kadar bir seans onun için ödeme yapıyorsun bitince full boşaltıyorlar havuzları diger seansa başlamadan suyu degişiyor tamamen sonra yeni seans başlıyor gireceksen tekrar ödeme yani ben böyle biliyorum. gittiğimde gördüğüm öyleydi.

canım cook güzel bi yer bizim devre mülkümüz var ve gecen hafta döndük cok rahatlatıcı bi yer tavsiye ederim...

konuyu açtıktan sonra armutlu tatil köyüne gittik kızlar bende çok beqendim 2 gün kaldık yetmedi wallaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…