ARKADSLR ABLAM SALI GÜNÜ AMELİYT OLACK RİCA ETSM GÖNLÜNÜZDEN "YA ŞAFİ" DİYEREK AYETEL KURSi OKRMSNZ

krkr

İkiz annesi 🙏🙏
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mart 2014
789
460
Kızlar ablam ameliyat olacak ve kendisi ikinci ameliyatını olacak rica etsem dualarinizda onada yer verirmisiniz ablamın adı sultan şimdiden allah razı olsun....(konuyu yanlış actiysam hata yaptiysam kusura bakmayın kızlar affiniza siginiyorum)
G guzbahar azap_cicegi azap_cicegi B busenebenimsenem nisamelek nisamelek
HakimeHNMMM HakimeHNMMM
Sealand Sealand
ALYAKAREN ALYAKAREN
D Debusi denizinmavisi denizinmavisi
K kartanem2 Forever07 Forever07 asilzade02 asilzade02 evTik evTik

gulfuren gulfuren

femmepetal femmepetal

guiding1 guiding1

GÜLTEN ANNE @Sukasidesi32 mhnds_ mhnds_ Sahihuban Sahihuban @NEFSSEMS@saydin78 Hannaz Hannaz Senfonim Senfonim

Kızlar ablam ameliyat olacak ve kendisi ikinci ameliyatını olacak rica etsem dualarinizda onada yer verirmisiniz ablamın adı sultan şimdiden allah razı olsun....(konuyu yanlış actiysam hata yaptiysam kusura bakmayın kızlar affiniza siginiyorum)
G guzbahar azap_cicegi azap_cicegi B busenebenimsenem nisamelek nisamelek
HakimeHNMMM HakimeHNMMM
Sealand Sealand
ALYAKAREN ALYAKAREN
D Debusi denizinmavisi denizinmavisi
K kartanem2 Forever07 Forever07 asilzade02 asilzade02 evTik evTik

gulfuren gulfuren

femmepetal femmepetal

guiding1 guiding1

GÜLTEN ANNE @Sukasidesi32 mhnds_ mhnds_ Sahihuban Sahihuban @NEFSSEMS@saydin78 Hannaz Hannaz Senfonim Senfonim
canım ALLAH şifasını versin musait deilim ayetel kürsi okuyamam ama ya şafi okurum okumayada başladım bile

Allah şifa versin, ameliyatınız başarılı geçer inşallah. Okudum.

Kızlar ablam ameliyat olacak ve kendisi ikinci ameliyatını olacak rica etsem dualarinizda onada yer verirmisiniz ablamın adı sultan şimdiden allah razı olsun....(konuyu yanlış actiysam hata yaptiysam kusura bakmayın kızlar affiniza siginiyorum)QUOTE]

Okudum, çok geçmiş olsun. Allah şifa versin.

Son düzenleme:
Tşkler canım allah razı olsun yüreğine sağlık

Okudum Allah kabul etsin.Ameliyatı iyi geçsin ve Allah şifa versin.100 şafi okudum.

K krkr canım kusura bakma yogunum şimdi girdim foruma yeni gordum Rabbim şifa versin inşaAllah. Okuyup yarın bildirim yaparım.

K krkr canım yarına ertelemeden şimdi 1000 ya şafi 20 Ayetel kursi okudum Rabbim kabul etsin tez vakitte sağlığına kavuşsun inşaAllah :KK200:

Canım yeni girdim foruma simdi gördüm
Bugün okuyup haber vericem inşallah. Rabbim Şafi ismiyle şifalar versin inşallah yardimciniz olsun

Allah kolaylık versin şifasını bol bol versin inşallah ameliyattan da çok güzel şifa bularak çıksın inşallaaah, 30 ihlas okudum Allah kabul etsin

X