Arkadaşlık 💔

ben de sizin sorularınızı sürekli sorguluyorum. İnsanların beni sonradan ekledikleri kendi aralarında samimi oldukları “core grup” “canımlar” :) gibi WhatsApp grupları var. Bu core grupa 3-4 ay hiç kimse hiç bir şey yazmadı mesela ne kadar core ise. Sonra biri bir şey yazdı bir diğerinin taşınması ile ilgili, soru sorulan çok genel bir cevap verdi 2 gün sonra. Soru soran da taşınacaktı hiç demedi bile senin taşınma ne alemde diye. Bana göre son derece nezaket ve samimiyetten uzak. Ama onlar birbirlerini “core” görüyorlar. Ben de anlamaya çalışıyorum insanları, benim nasıl davranmam gerektiğini.
Aynen insanların hele 2 gün sonra cevap yazmalarını hiç anlamam! Aramalara dönüş yapmamalarını . Yatarken telefonu eline alırsın sabah alırsın en en kötü. Nezaketten çok uzak. Yani ya birinin sözü nişanı kınası oluyor öyle konuşuluyor ya da birisinin canı sıkılıyor dışarı çıkmak istiyor öyle konuşuluyor . Ama çoğu zaman bunu isteyen kişi ben olmamaya calisiyorum.. geçen gün 1 saat bekletildim o kadar moralim bozuldu ki

X