Arkadaşlar, yeni birinden hoşlanıyorum 😅

Ema34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2024
75
22
24
Iyi geceler arkadaşkar,

Bir kaç hafta önce yeni bir yerde işe başladım.
Çalıştığım bina'da bizim şirket dışında bir kaç tane daha şirket var.
Binanın zemin katında, şirketlerden bağımsız büfe/restoran gibi bir yer var. Bir kaç defa yemek almaya indim, ve aklım o restoranın kasiyerin'de kaldı. Tatlı bir çocuk, güler yüzlü.

Onunla iletişime geçmek istiyorum ama nereden başlayabilirim bilmiyorum. Genel'de kasa'da kuyruk olduğu için pek konuşma fırsatım olmuyor. Ve bu tür konularda pek becerikli değilim. Ne yapmamı önerirsiniz ?

Yemeklerle ilgili konu açın, soru sorun
Bir kaç kez sohbet ettiniz mi ,sosyal medya isterseniz :KK14:

Iyi geceler arkadaşkar,

Binanın zemin katında, şirketlerden bağımsız büfe/restoran gibi bir yer var. Bir kaç defa yemek almaya indim, ve aklım o restoranın kasiyerin'de kaldı. Tatlı bir çocuk, güler yüzlü.

Onunla iletişime geçmek istiyorum ama nereden başlayabilirim bilmiyorum. Genel'de kasa'da kuyruk olduğu için pek konuşma fırsatım olmuyor. Ve bu tür konularda pek becerikli değilim. Ne yapmamı önerirsiniz ?
Neden gereksiz yerlerde kesme işareti kullandınız 😄

Yemeklerle ilgili konu açın, soru sorun
Bir kaç kez sohbet ettiniz mi ,sosyal medya isterseniz :KK14:
Teşekkür ederim
Peki, bir kadın olarak onun sosyal medyasını istemem onu rahatsız etmez mi? Genelde bu tür şeyleri kadinlar yapinca itici duruyor diyorlar

Teşekkür ederim
Peki, bir kadın olarak onun sosyal medyasını istemem onu rahatsız etmez mi? Genelde bu tür şeyleri kadinlar yapinca itici duruyor diyorlar
Rica ederim
Bende bu yaşıma kadar ilk adımı atmadım
Ama neden itici dursun ki
Ama ne bileyim çok çok etkilenirsem belki ilk adımı atarım
İşletmenin Instagram sayfası varsa oradanda bulabilirsiniz

😂😂 selam vererek, nasılsınız? Diyerek konusmaya başlayabilirsiniz. Sık sık göreceksiniz nasıl olsa. Zamanla konusmalar ilerler
İşe başladığımın ikinci günü restorana inmiştim. Kasa'da o çocuk bana sormuştu "x şirketindenmisiniz?" diye bende hayir dedim. Hangi şirketten olduğumu sordu, söyleyince, güler bir yüzle "ah işte böyle" dedi. O gün pek aldırış etmedim. Ama keşke konuşmayı devam ettirseydim diyorum😅

Rica ederim
Bende bu yaşıma kadar ilk adımı atmadım
Ama neden itici dursun ki
Ama ne bileyim çok çok etkilenirsem belki ilk adımı atarım
İşletmenin Instagram sayfası varsa oradanda bulabilirsiniz
Peki sizi ilk adımı atmaktan ne alı koyuyor ?

Iyi geceler arkadaşkar,

Bence gundelik sohbetler başlatabilirsiniz. Çevredeki esnafla laflarim arada, bu olabilir bir sey. Siz de onun ilgisini cekerseniz sohbet ilerleyebilir. Bu sirada isletmenin hesabını takip edip, begeni atmak iyi olabilir, sizi ekleyecegi varsa ekler :) artik orta yasli ve flört etmeyeli yillar olmus biri olarak ne kadar iyi bi tavsiye bilemiyorum 😁 ama hayat ilk adimi atmaya gerek olmadigini gosterdi bana :)

Peki sizi ilk adımı atmaktan ne alı koyuyor ?
Hiç gerek kalmadı çünkü, eğer ki olursa aşırı beğendiğim biri
Zaten atarım yani ilk adımı
Örnek vereyim yolculuk sırasında etkilendim, zaten bakışlarla anlatırım
Yanıma gelirse oda etkilenmiş demektir , gelmezse güle güle :KK45:

Ama bildiğim bir yerde tekrar görebileceğim biri ise önce gözlemlerim uzaktanda olsa

X