Arkadaşlar yardım!

lirean

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
756
2
Kahverengi kadifemsi bir kumaştan oturma grubu aldık salona. Bel yastıkları da sütlü kahve renkte. Ama bir türlü yemek masası, konsol gibi mobilyaların renginin nasıl olması gerektiğine karar veremiyorum.

Halımız muhtemelen krem ya da çok açık sütlü kahve tonları ağırlıklı olacak. Kahverengi büyükçede bir pufumuz var orta sehpa niyetine. Duvarlar şampanya rengi. Perdeler henüz yok ama onları mobilya seçiminden sonra düşüneceğim artık.

Sizce ne renk mobilya uygun olur? Parkeler kızılımsı tonda koyu bir renk ama geçici olduğu için o çok da önemli değil, mobilyada açık tonlarmı iyi durur sizce koyu tonlar mı?

Yardım edin kızlar uykularım kaçıyor.

:enbuyukkk:

ben açık renk derim.cok daha ferah oluyor diye dusunuyorum.benim en buyuk pişmanlıgım eşya konusunda yaptigim koyu renk tercihleri oldu benim evim kucuk olmasıda etkiledi tabi .ama bu zevk meselesi gonlunuzce olmasını umarim.

sımdı mobılyan koyu renkte olursa esyaların kendısını gosterır
ama acık renkte olursa rengı kaybolabılır
bana kalırsa koyu renk cok hos duruyor salon takımında
ama ornek resımelr gostersen bız bu su dıyebılırz kolaylıkla

tatlım benim koltuklarımda deri çok koyu kahve ben mobilyada abanoz-zeytindalı renklerini çok seviyorum yemek odası takımınıda öyle aldık abanoz ama normal abanozdan daha açık tonda ve siyah karışımı mobilya ve koltuklar koyu oldu ama halı ve perdeyle rengi açıtık sayılır.ekleyebilirsem fotoda eklerim

abanoz bu renk oluyo

Son düzenleme:
koltuğun yastık kısımları sütlü kahve-krem rengi, sanki abanoza uymaz gibi geldi,
temmuzun ilk haftası geliyor koltuğumuz resmini çekip koyarım o zaman.. off napıcam ben koyu renkleri çok seviyorum ama sanki uymayacak, salonu boğacakmış gibi geliyor. :)

valla canım seni anlıyorum insan deliye dönüyor amma zor işlermiş ama ben olsam açık renk düşünürüm sanki daha ferah olur

koltuklarımız bu gün geliyoooooor, fotoğraflarını çekip koyucam inşallah

benimki kızdı fotoğraf koymama yasak getirdi malesef paylaşamıyorum resimleri :)

halı aldık bir de koltukla aynı renklerde, ama hala mobilya rengini seçebilmiş değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…