arkadaşlar yardım.....

zelixsx82

RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER..
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
2.505
12
41
Arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var ben bebek için tedavi görüyorum dün doktoruma gittim fakat doktorum yumurtalığımda kist gördü pek önemli tutmadı ve bana duphaston ilaç verdi bu ilaçla kisti tedavi edeceğini söyledi ama bu ilacı yanlış bilmiyosam düşükleri engelliyo diye biliyorum başına böyle birşey gelen varmı lütfen yazsın ayrıca doktorum bu ayki adetiminde bu ilaçtan dolayı çok kanamalı ve ağrılı geçeceğini söyledi daa sonraki aydada yani eylüldede klomene başlıyacağımı söyledi şaştım kaldım doğrusu ne yapıcam ....fisfisfis

Canım doktorunu dinle ilaçlarını kullan ama içine fazla sinmediyse bi doktora daha git bence. Allah gönlüne göre versin

kist için bende kullandım duphastonu bu ilaç düşüğü önlemek adetleri düzene koymak içinde kullanılıyor ama dr.unun söylediği gibi ağrılı regl olmadım canım

aynı ilacı kullandım.yumurta dinlendirici bi ialç yani yumurtlamayı durduruyoki olan kis adetle erisin. bu yüzden evet çok sancı çekilir. benimki hemen hemen 4 cm di ama üzülme şükürki yumurtluyoruz.

Son düzenleme:
aynı ilacı kullandım.yumurta dinlendirici bi ialç yani yumurtlamayı durduruyoki olan kis adetle erisin. bu yüzden evet çok sancı çekilir. benimki hemen hemen 4 cm di ama üzülme şükürki yumurtluyoruz.

canım inşallah dediğin gibi olurda bu ilaçla bu kist kaybolur peki senin kistin kaybolmuşmuydu

birde bu ilaç yumurtlamayı durdurmuyor aksine belirli bir süre kullanılınca gebe kalmayı kolaylaştırıyor
çocuk istediğimiz için bu ilaçla yok etmeye çalışıyor dr.lar o yüzden ilk seçenek bu ilaç eğer erimezse doğ. kont. habı veriliyor

canım inşallah dediğin gibi olurda bu ilaçla bu kist kaybolur peki senin kistin kaybolmuşmuydu
cnm uzun zmn oldu ama tabiki kayboldu tedavi gördükten sora bi tane de oğlum oldu şimdi 6 yaşına girdi,. içini ferah tut. tabiki hamile kalmayı kolaylaştırıyor ama önce kislerin erimesini sağlıyo.acele etme cnm. ben yeni 3 kutu daha bitrdim şimdi kontrole gitcem.pko böyle bi rahatsızlık işte sürekli kontrol altında olmk gerekiyo .Allah başka dert vermesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…